Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSLogo PLSLogo BajkaYouTubeFaceBook

Aktualności

15 lat Kaman Volley - była liga seniorów

W swojej piętnastoletniej historii od 2004 roku, był okres w którym Kaman Volley występował w rozgrywkach opolskiej III ligi i zawsze z aspiracjami na grę w drugiej.

 

Takie były początki, w sezonie 2004/2005 do rozgrywek III ligi po raz pierwszy zgłosił się zespół w którego skromnym składzie byli: Krzysztof Malczewski, Krzysztof Harupa, Mirosław Durkacz, Damian Pyć, Oktawian Piechulek, Dariusz Rudnicki i Krzysztof Dąbrowa.

Już w pierwszym sezonie istnienia po dominacji w lidze, nasz zespół wywalczył prawo do gry w barażach o II ligę, a do zespołu dołączył rozgrywający Tomasz Kieś i Marek Parzonka. W wyniku koleżeńskiej pomocy w barażach wystąpił z nami były zawodnik Jastrzębia Paweł Wrzeszcz, a swoimi radami trenerskimi wspomagał nas autorytet siatkarski Zbigniew Żukowski. Awansu nie było.

W seniorach i III lidze Kaman Volley występował uzyskując jeszcze jeden awans do baraży o wejscie do II ligi w sezonie 2006/2007, bez powodzenia. 

Po sezonie 2012/2013, po dziewięciu latach gry, decyzją zarządzającego klubem Krzysztofa Malczewskiego zespół przestał istnieć a w jego miejsce powstała szkółka sportowa Kaman Kids.

Takie były czasy.

Strony internetowe - odee.pl