FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

EMG Nice 2015 - Kaman Volley Masters zgłoszony.

Nasza drużyna siatkarskich weteranów kolejny raz wystąpi w prestiżowej imprezie międzynarodowej, tym razem Francja. Miasto Nicea od 01.10 do 11.10.2015 jest gospodarzem europejskiej edycji Igrzysk, gdzie w rywalizacji w 27 dyscyplinach sportu będziemy reprezentować Polskę i nasze miasto w piłce siatkowej mężczyzn w kategorii +35.

Ambasadorem siatkówki podczas EMG jest wszystkim znany trener męskiej reprezentacji Francji Laurent Tillie, prywatnie ojciec Kevina Tillie, obecnie zawodnika ZAKSY.

Po World Masters Games Torino 2013 we Włoszech i czwartym miejscu w świecie, po Loutraki Masters Games 2014 i wicemistrzostwie Grecji, czas na kolejne wyzwanie w pierwszej kolejności organizacyjne i finansowe, by mogło być i sportowe.

Jeszcze we wrześniu 2015 naszym ostatnim sprawdzianem przed EMG NICE 2015 będzie udział w międzynarodowym turnieju w Kownie na Litwie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do podjęcia współpracy z nami w zakresie wspólnej organizacji i wspierania naszych inicjatyw dotyczących Kaman Volley Masters, jak i Kaman Volley sekcji dziecięcych i młodzieżowych. Pasja i Sport - Wygrywajmy Razem !!!

Strony internetowe - odee.pl