Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSYouTubeFaceBook

Aktualności

Eurovolley Masters 2018 - DZIĘKUJEMY

 

European Masters Volleyball Championship Ostrołęka Poland 2018 - to już wspomnienia.

 

Po podziękowaniach dla miasta Ostrołęka i Pana Prezydenta Janusza Kotowskiego, czas na podziękowania dla przedsiębiorstw i firm dzięki którym można było zorganizować mistrzostwa na takim poziomie.

 

Dziękujemy bardzo firmie PyrysBud z Ostrołęki - oficjalnemu partnerowi mistrzostw, który mistrzowsko nas wsparł i wspiera od dawna.

 

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej, Profesjonalnej Lidze Piłki Siatkowej (Polska Liga Siatkówki) oraz Polskiej Siatkówce Masters i Amator za patronat i wsparcie Eurovolley Masters 2018.

 

Dziękujemy Mistrzowi Panu Tomaszowi Wójtowiczowi za bycie Ambasadorem Mistrzostw i obecność na turnieju.

 

Dziękujemy Grzesiowi Szewczykowi Volley Bajka za wsparcie i wspaniałą wystawę siatkarskich eksponatów ze swojego muzeum. Mistrz Pan Grzegorz Skrzecz - dziękujemy za wizytę, udział, doping i ochronę. 

 

Dziękujemy również firmie Prossecco. 

 

Dziękujemy sponsorom Melvit, Kredyt ok, Galeria Alius, Cukiernia Romanowski, Pekpol, Agrometal, Kras Met, Prim, Tettsui Security, Omis,Galeria Bursztynowa, Dor-edu, Pepsico, Hurtownia Chojnicki oraz firmom Berater, Opoltrans, Targor Truck, KBS Myszyniec, Sęk Pol, Sezam Baranowo, Eko Energetyka, Piątnica, Sygma, Pure Home.

 

Przypominamy uczestników i tryufatorów i .....patrzymy w przyszłość - World Masters Volleyball Championship 2019.

 

W turnieju udział wzięły 42 drużyny z 11 państw:

Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria , Włochy i Polska.

 

Wyniki końcowe:

Kobiety +35

1. Polytechnika Plus Lwów Ukraina - Mistrzynie Europy Masters

2. For Fun Polska

3. NoNii Estonia

4. Botev Vratza Bułgaria

5. Polotsk Białoruś

6. Carpe Diem Łotwa

7. Kaunas Litwa

8. PyrysBud Ladies Ostrołęka Polska

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Iana Savochkina - Polytechnika Plus Ukraina

Atak - Daria Vaniuk - Polytechnika Plus Ukraina

Serwis - Evely Karvak - NoNii Estonia

Blok - Natalia Ihnatusha - Polytechnika Plus Ukraina

Rozgrywający - Anna Pustelnik - For Fun Polska

Libero - Michalina Tokarska - For Fun Polska

 

Kobiety +40

1. SK Zaporizhzhya Ukraina - Mistrzynie Europy Masters

2. Damu Clubs Daugavpils Łotwa

3. Chmielniczanka Chmielnicki Ukraina

4. Kingisepp Rosja

5. Laima Wilno Litwa.

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Sandra Breiksa - Daugavpils Łotwa

Atak - Yuliya Buyeva - SK Ukraina

Serwis - Yulia Oztire - Chmielniczanka Ukraina

Blok - Yuliya Yakusheva - SK Ukraina

Rozgrywający - Jevgenija Dedele - Daugavpils Łotwa

Libero - Vilma Bruziene - Laima Litwa

 

Mężczyźni +40

1. Motor Mińsk Białoruś - Mistrzowie Europy Masters

2. Espadon Szczecin Polska

3. Kaman Volley Polska

4. PyrysBud Ostrołęka Polska

5. Tricolorul LMV Ploiesti Rumunia

6. Volley Club Warszawa Polska

7. Eldorado Chernivtsci Ukraina

8. VitaMeda Litwa

9. Valmiera Łotwa

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Dzmitry Likharad - Motor Mińsk

Atak - Krzysztof Janczak - Espadon Szczecin

Serwis - Aleksandr Smirnov - Motor Mińsk

Blok - Jakub Markiewicz - Espadon Szczecin

Rozgrywający - Andrzej Stelmach - Kaman Volley

Libero - Oleg Shilei - Motor Mińsk

 

Mężczyźni +45

1. KAMAN VOLLEY POLSKA - MISTRZ EUROPY MASTERS

2. VC Phoenix Mińsk Białoruś

3. Kuro Aparatura Litwa

4. FCG Ryga Łotwa

5. Daugavpils Łotwa

6. Italian Volley Masters Włochy

7. Dinamo Tiraspol Mołdawia

8. Stimul Brześć Białoruś

9. Czarne Morze Varna Bułgaria.

 

Nagrody indywidualne:

MVP - TOMASZ PALUCH - Kaman Volley Polska 

Atak: Andrei Balaban - Feniks Mińsk Białoruś

Blok - Salata Uladzimir - Feniks Mińsk Białoruś

Serwis - Valdas Krivelis - Kuro Aparatura Litwa

Rozgrywający - Goryczka Grzegorz - Kaman Volley Polska

Libero - Dariusz Popiwczak - Kaman Volley Polska.

 

Mężczyźni +50

1. OMEGA LWÓW UKRAINA - MISTRZ EUROPY

2. Kaman Volley Polska

3. Ryga Masters Łotwa

4. Syabri Mińsk Białoruś

5. Marijampole Litwa

6. Masters Wrocław Polska

7. Intermarine Gdynia - Kamieniec Polska.

 

Nagrody indywidualne:

MVP - RAIMONDS VILDE - Riga Masters ( srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 roku )

Atak - Andriej Posikira - Omega

Blok - Oleg Shevchuk - Kaman Volley

Libero - Alekrandr Murachev  - Omega

Serwis - Tomasz Ptak - Kaman Volley

Rozgrywający - Sergiej Sinnicki - Omega

 

Mężczyźni +55

1. Syabri Mińsk Białoruś - Mistrz Europy Masters

2. Energa Ostrołęka Polska

3. Tornado Koszalin Polska

4. Madona Łotwa

5. Kielce Polska.

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Sergejs Ivanickij - Syabri

Atak - Bogusław Stanczewski - Tornado

Serwis - Wiesław Idzikowski - Energa

Blok - Siarhei Radnionak - Syabri

Rozgrywający - Arkadijs Strods - Madona

Libero - Dzintars Grejs - Madona

 

 

Strony internetowe - odee.pl