FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

Eurovolley Masters 2018 - Gdyby nie oni .....

VIII Kaman Cup Mistrzostwa Europy Masters 2018 odbyły się we wrześniu br. Ale nie odbyłyby się gdyby nie kluczowe osoby zaangażowane w organizację i przebieg imprezy takiego formatu.

 

Eurovolley Masters 2018 odbył sie dzięki zaangażowaniu Zbigniewa Obrębskiego i Piotra Cichego. Ich pozytywne nastawienie było kluczowe w podjęciu działań w kierunku organizacji Eurovolley Masters 2018. Późniejszy nadzór i wykonana praca przed i w czasie turnieju sprawiła że impreza stała na wysokim poziomie organizacyjnym. 

 

Wielką rolę w sprawach organizacyjnych odegrał Pan Edward Górecki, znany w środowisku były trener wielu ostrołęckich siatkarskich pokoleń. 

 

Obsługę rejestracji uczestników oraz wszelkie sprawy dotyczące uczestników, mimo skromnego dwuosobowego grona, poprowadził wzorowo duet Tanya Shechkova oraz Bartek Baran. Ich pomoc podczas przebiegu turnieju była nieodzowna. Ogrom włożonej pracy powinien być nagrodzony medalami, niestety nikt takich nie przyznawał. Wielkie podziękowania za poświęcenie i ogromny wkład w turniej.

 

Na wielkie uznanie i podziękowania zasługują Jaonna Sobotka i Mariusz Mierzejewski którzy w mistrzowski sposób opanowali sprawy związane z systemem sędziowania , nadzorem nad nim oraz kontrolą nad harmonogramem gier, synchronizacją przebiegu gier na trzech obiektach. Zaangażowanie i profesjonalizm z ich strony było niezwykle pomocne.

 

I jak zwykle mistrzem relacji fotograficznej i video był Sergejs Vaipans. Wielkie dzięki dla niego za transmisję z otwarcia mistrzostw, mnóstwo zdjęć z wielu meczy i wydarzeń turnieju, wielu fotografii z boiska i nie tylko pokazujących trudy turnieju ale i radość i zadowolenie wszystkich uczestników i organizatorów. Dzięki niemu nasze wspomnienia są żywe. Nie wyobrażamy sobie jego nieobecności na jakimkolwiek naszym turnieju. Po prostu Mistrz, po prostu wielkie dzięki.

 

Wielkie dzięki Adam Galiński i Adam Litner za wsparcie w organizacji. Dziękujemy kolegom z drużyny Kaman Volley Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Adam Wiencek, Mirosław Durkacz, Andrzej Hajduk za pomoc, była bardzo potrzebna i przydatna. 

 

Reasumując, gdyby nie oni wszyscy ......... nie byłoby tak wspaniale. Dziękujemy bardzo. Jesteście Wielcy.

Strony internetowe - odee.pl