FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

GTV BUS PARTNEREM KAMAN VOLLEY

 

Miło nam powitać firmę GTV BUS w gronie naszych Partnerów.

 

Cieszymy się bardzo z nawiązania współpracy z firmą GTV BUS.

Już w drodze na Mistrzostwa Polski Amatorów 2023 Polskiej Siatkówki Mastes i Amator będziemy mogli skorzystać ze wspracia transportowego naszej drużyny przez firmę GTV BUS do nadmorskiego Mrzeżyna.

 

  

Z firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży transportowej, specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości, niezawodnego transportu pracowników do miejsc pracy.

Usługa GTV BUS skierowana jest dla wszystkich, którzy potrzebują pewnego, bezpiecznego i wygodnego sposobu transportu pracowników do pracy w strefach ekonomicznych na terenie całego kraju.

Aktualnie firma poszerzyła usługi o najem busów oraz autokarów na terenie całej Europy.  Obsługa logistyczna Mistrzostw? Festiwali? Szkoleń? Dla GTV BUS nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Dziękujemy firmie GTV BUS za podjęcie decyzji o wspieraniu i promocji polskiej siatkówki amatorskiej poprzez współpracę z Kaman Volley.

 

To nam pomaga, wspiera i mobilizuje do kolejnych wyzwań by zdobywać najwyższe trofea w polskiej amatorskiej piłce siatkowej a potem .... w świat i tylko z GTV BUS.

 

 

Strony internetowe - odee.pl