FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

IMPACT PARTNEREM KAMAN VOLLEY

 

IMPACT Studio Reklamy naszym Partnerem. 

Projekty graficzne / Druk / Fotografia

 

Kompleksowe podejście do klienta → Tworzymy projekt graficzny, załatwiamy wydruk i organizujemy wysyłkę. 

 

 

IMPACT tworzy projekty mało i wielkoformatowe, od wizytówek i grafik internetowych przez banery i plakaty po rozbudowane projekty identyfikacji wizualnej. Firma organizuje również gadżety reklamowe i pomagamy w organizacji eventów.  Indywidualnie podejście do każdego zamówienia utrzymując stały kontakt z klientem.

IMPACT oferuje również wizualizacje budynków oraz pomieszczeń.

Zespół pracuje w oprogramowaniu ADOBE oraz SKETCHUP / CHAOS V-RAY

 

Fotografia sportowa / reportaże eventowe → relacje fotograficzne z wydarzeń kulturalnych (głównie sportowych). IMPACT współpracował z największymi organizacjami siatkarskimi w Europie (PLS, PZPS, CEV, FIVB) i firma brała udział w turniejach siatkarskich takich jak Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Finał Mistrzostw Polski Kobiet, Finał Mistrzostw Polski Mężczyzn, Siatkarska Liga Mistrzów, Klubowe Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Świata Kobiet, Mistrzostwa Świata Mężczyzn.

 

Firma działa nieustannie od stycznia 2017 roku. Współpracowaliśmy z klientami z całej Polski. Istnieje również możliwość współpraca międzynarodowa.

 

Strona → www.impactstudio.pl

FB → www.facebook.com/impactstudioreklamy

IG:

 

Dziękujemy firmie IMAPCT za podjęcie decyzji o wspieraniu i promocji polskiej siatkówki amatorskiej poprzez współpracę z Kaman Volley.

Strony internetowe - odee.pl