FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

KAMAN VOLLEY - MISTRZ I WICEMISTRZ POLSKI !!!

KAMAN VOLLEY MASTERS - MISTRZ POLSKI +45 , WICEMISTRZ POLSKI +50 i czwarta druzyna kategorii +40.

XXIII Orlen Mistrzostwa Polski Old Boy w Piłce Siatkowej odbyły się w dniach 15-17.06.2018 w Kędzierzynie Koźlu.

Nasze drużyna +45 przeszła przez turniej bez porażki i straty seta w fazie grupowej, zwyciężając również 2-0 w półfinale. W meczu finałowym z Restem Rzeszów starciliśmy pierwszego seta by wygrać w drugim i doprowadzić do tiebreaka. Trzeci set pełen nerwów i dramaturgi padł naszym łupem 17-15, kiedy to przy stanie 14-13 piłkę meczową mieli przeciwnicy z Rzeszowa. Tytuł Mistrza Polski obroniony z roku 2017.

Drużyna +50 w okrojonym składzie prowadziła heroiczną walkę od samego początku turnieju, a efekt zmęczenia narastał z meczu na mecz. Po wyjściu z grupy z drugiego miejsca, po porażce z XXL Warszawa i zwycięstwem nad Bieszczadami, wygrywamy ćwierćfinał z Czechowicami, półfinał z Wrocławiem.

Trafiamy w finale na niezwykle utytułowany zespół z Jastrzębia i sprawiamy dużą niespodziankę wygrywając pierwszego seta i prowadząc w drugim już 14-7. Niestety od tego stanu było już tylko gorzej. Przegrywamy seta drugiego i trzeciego. Jednakże start w tej kategorii Kaman Volleya pierwszy raz i wicemistrzostwo jest dużym sukcesem, tym bardziej że faworytów do medali było wielu.

W kategorii +40 zdobywamy czwarte miejsce. Wygrywamy grupę pokonując Łodź, PyrysBud Ostrołękę i Gostyń. W półfinale trafiamy na Espadon Szczecin, obrońcę tytułu jak i późniejszego zwycięzce turnieju. W bitwie o trzecie miejsce przegrywamy w trzecim secie z PyrysBudem Ostrołęka po zaciętej walce i fantastycznym widowisku.

Ciekawostką jest to że ściśle współpracujemy z drużyną z Ostrołęki. Stale występuje z nami na turniejach międzynarodowych kilku zawodników z tej drużyny a PyrysBud wspiera naszą działalność i organizację poprzednich Kaman Cup Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters.

Pyrys Bud jest oficjalnym partnerem 8Kaman Cup Mistrzostw Europy Masters Ostrołęka 2018, które odbędą się w dniach 05-09.09.2018