FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

KAMAN VOLLEY W BELSKU DUŻYM

 

W dniu 12.09.2020 w Belsku Dużym odbył się Belski Festiwal Siatkówki.

 

Pomysł turnieju powstał w wyniku przyjazdu do Polski zaprzyjaźnionej z Kamanem dużyny mastersów z Włoch. W wydarzeniu udział wzięła drużyna gospodarzy Volley SKK Belsk Duży oraz Italian Volley Masters i Kaman Volley. 

 

Turniej przebiegł w niezwykle przyjacielskiej atmosferze, z wielką gościnnością ale bez taryfy ulgowej na boisku, z zaplanowanym przez organizatora każdym szczegółem przebiegu wydarzenia. 

 

Sportowo zwyciężyła drużyna Italian Volley Masters po ciężkim boju z Volley SKK Belsk Duży i wygranej 2-1, pokonując również Kaman Volley w stosunku 2-0.

 

Turniej odbył się dzięki zaangażowaniu Pana Krzysztofa Małachowskiego - prezesa Stowarzyszenia Kibicujemy z Klasą im. Jakuba Ławeckiego za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania rownież składamy władzom Gminy Belsk Duży, Wójtowi Gminy Panu Władysławowi Piątkowskiemu, Gosir-owi wraz z Panem Markiem Szewczykiem oraz Ferrero Polska.

 

Było nam bardzo miło gościć w Belsku Dużym, poznać wielu wspaniałych ludzi i pokazać kolegom z Włoch na czym polega polska gościnność w belskim wydaniu. Było super. Dziękujemy.

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl