FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

KOWNO LITWA - ZŁOTO DLA ZUCHWAŁYCH

Kaman Volley w sześcioosobowym składzie rywalizował w międzynarodowym turnieju piłki siatkowej masters Kaunas Open 2016 w dniach 27 -30.10.2016.
W turnieju walczyliśmy o medale z 7 drużynami z Rosji, Litwy, Łotwy i Białorusi.

Turniej zaczęliśmy od porażki z Marito Kaunas Litwa 2-0 w słabym stylu. Drugi mecz który graliśmy bezpośrednio po pierwszym naszym spotkaniu rozegraliśmy już koncertowo wysoko wygrywając w setach z łotewskim Maters Ryga 2-0. W rozgrywkach grupowych zajęliśmy drugie miejsce premiowane awansem do półfinału gdzie trafiliśmy na pierwszy zespół z drugiej grupy Kuro Aparatura Wilno Litwa.
Ciężki mecz, siatkarska bitwa, 25-23, 23-25 i 15-12 w trzecim secie dla Kaman Volley'a i awans do finału.

Finał - Kaman Volley Polska - Sankt Petersburg Rosja i jak zwykle wielkie emocje, niezwykle wysoki poziom, długie akcje, obrony, ataki ... wszystko co charakteryzuje nasze spotkania z kolegami z Rosji. Pierwszy set dla nas , drugi dla Rosjan. Wygrywamy w tie-break'u 15-13 i zdobywamy pierwsze miejsce i złoty medal turnieju. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za wspaniałą sportową rywalizację a organizatorom za gościnę.

Kaman Volley - Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Litner, Marek Kucharski, Oleg Shevchuk i Adam Galiński.