FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

Maja i Dominika - nasze talenty.

Maja Malczewska i Dominika Zatorska od pierwszych dni powstania naszej szkółki Kaman Kids z początkiem 2013 roku, były stałymi i sumiennymi uczestniczkami zajęć treningowych. W jakim celu - dla zdrowia, dla przyjemności, dla zabawy, dla siatkarskiej przygody którą kontynuują po dzień dzisiejszy. Czy myślaly wtedy o rozgrywkach, klubach, turniejach, rywalizacji, powołaniach do kadr i karierze sportowej ? Chyba nie. Jednakże sumienność, systematyczność, warunki fizyczne oraz stworzone możliwości do treningu w naszym klubie pozwalały im rozwijać się w dobrym kierunku. Kierunek - siatkówka. Jak wygląda to dzisiaj

 

Dominika Zatorska rok ur. 2001 - wypożyczona do klubu MMKS Kędzierzyn Koźle i kontynuująca szkolenie w gimnazjum sportowym w programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, drugi rok z kolei powołana do kadry województwa opolskiego młodziczek, drugi rok z kolei wybrana na campy talentów szkół objętych programem PZPSu SOS. Uczestniczka konsultacji szkoleniowo-naborowych do SMS PZPS Szczyrk. Maja Malczewska rok ur. 2002 - dwa powolania do kadr wojewódzkich - opolskiego i pomorskiego w roku bieżącym. Wchodząca w przyszłym sezonie w rocznik rozgrywkowy młodziczki kontynuować szkolenie będzie w klubie sportowym Energa Gedania Gdańsk oraz w gimnazjum SOS.

 

Na dzień dzisiejszy już są przykładem dla swoich kolegów i koleżanek z Kaman Volleya, tak jak Kajetan Malczewski i Mateusz Florczyk ... ale o nich wkrótce.

Strony internetowe - odee.pl