FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

MAMY MEDALE Z ORLEN MISTRZOSTW POLSKI MASTERS 2024

 

XXVIII Mistrzostwa Polski Masters w Piłce Siatkowej, kiedyś Old Boyów, a teraz w kategorii masters kobiet i mężczyzn odbyły się w miniony weekend w Drzonkowie.

 

Jak zwykle i nieprzerwanie Kaman Volley uczestniczy w tych zawodach od 2007 roku.  W 2024 byliśmy obecny w kategorii mężczyzn jak i pierwszy raz w historii tej imprezy w kategorii kobiet.

 

W tym roku drużyny Kaman Volley oraz Kaman Brokat Volley zajęły trzecie miejsca i zdobyły brązowe medale Orlen Mistrzostw Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Drzonków 2024. 

Dla Kaman Volley są to medale nr 16 i 17 zdobyte w historii występów w tej imprezie, 16-sty w kategorii mężczyzn oraz 1-szy w kategorii kobiet.

 

Brązowy Kaman Volley: Krzysztof Malczewski, Jacek Owczarek, Piotr Rajski, Robert Homoncik, Jarosław Szturmowski, Jacek Weltrowski, Jarosław Szwajkowski, Andrzej Zubel i Jarosław Garczyński.

Wyróżniony w kategorii +55 został Krzysztof Malczewski - najlepszy zagrywający.

 

Brązowy Kaman Brokat Volley: Katarzyna Warchoł, Grażyna Soroka, Paulina Musiał, Barbara Kapuśniak, Daria Sałamon, Daria Drzewińska, Agata Tychoń, Natalia Sakowska oraz Arleta Preiss-Kostanowicz. 

Wyróżniona w kategorii +35 została Grażyna Soroka - najlepsza przyjmująca.

 

86 turniej w historii uczestnictwa Kaman Volleya w prestiżowych wydarzeniach w kraju i za granicą i 75 medali na naszym koncie.

 

Kaman Volley - historia pisana na parkiecie.

Passion Never Ends

Strony internetowe - odee.pl