FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

Medal nr 60 !!! Tworzymy historię

Medal nr 60 dla Kaman Volley Masters jest brązowy i zdobyliśmy go w Polsce na XXIV Orlen Mistrzostwach Polski Oldboyów w Kędzierzynie Koźlu.

 

Pierwszy nasz zdobyty medal w 2007 był złoty i zdobyty również w Kędzierzynie Koźlu na XII Mistrzostwach Polski Oldboyów.

 

Przez te lata zdobyliśmy 14 medali Orlen Mistrzostw Polski Old Boyów organizowanych przez Polską Ligę Siatkówki, 12 medali w edycjach prestiżowego międzynarodowego Kaman Cup.

 

Odnosiliśmy mnóstwo sukcesów na turniejach we Francji, Grecji, Litwie, Łotwie, Ukrainie, Czechach, Słowacji. Bułgarii i Polsce. Nie udało nam się nigdy wygrać na Ukrainie i Mołdawii, we Włoszech w Turynie byliśmy 4 drużyną na World Master Games.

 

Wzieliśmy udział w 66 turniejach z czego 60 jest z miejscami na podium. W naszej kolekcji są 23 złota, 24 srebra i 13 brązowych medali.

 

Historię Kaman Volleya w 2007 roku na terenie kraju zaczęli tworzyć : Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Maksymilian Chadała, Bogdan Lazurek, Wojciech Woliński, Adam Wiencek, Piotr Cyronek i Dariusz Rudnicki.

 

Od 2011 roku drużyna podjęła się występów zagranicznych a Kaman Volley reprezentowali w Mołdawii: Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Marek Kwieciński i Adam Wiencek.

 

Do 60-ciu z pierwszej drużyny dotrwali Krzysztof Malczewski z udziałem w 63 turniejach oraz Wojciech Woliński z 14 turniejami. Sukcesy są udziałem 76 zawodników którzy wystąpili w Kaman Volley Masters od 2007 roku do dnia dzisiejszego którym serdecznie dziękujemy, każdy jest częscią tej historii.

 

Udział w zdobyciu 60-tego medalu mieli:

Krzysztof Malczewski, Wojciech Woliński, Oleg Shevchuk, Robert Malicki, Jacek Owczarek, Andrzej Zubel, Jarosław Szwajkowski, Jacek Weltowski, Jarosław Szturmowski.

 

Pasja nigdy się nie kończy.

 

Strony internetowe - odee.pl