FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

MIASTO OSTROŁĘKA - DZIĘKI ZA EUROVOLLEY 2018 I NIE TYLKO

Miasto Ostrołęka było gospodarzem VIII Kaman Cup Mistrzostw Europy Masters w Piłce Siatkowej Polska 2018. Eurovolley Mastres odbył się w dniach 05-09.09.2018.

 

Miasto Ostrołęka było również gospodarzem V Kaman Cup Międzynarodowych Mistrzostw Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Męzczyzn 2016.

 

Dzięki owocnej współpracy z Panem Prezydentem Januszem Kotowskim, Panem Jerzym Grabowskim przewodniczącym Rady Miasta i Urzędem Miasta zorganizowaliśmy dwie wielkie imprezy sportowe o randze Mistrzostw Polski Masters i Mistrzostw Europy Masters.

 

Zaangażowanie radnych Panów Jana Rzewnickiego, Edwarda Góreckiego oraz Grzegorza Milewskiego było nieodzownym i niezwykle pomocnym we wszystkich działaniach związanych z organizacją Mistrzostw.

 

Organizacja Mistrzostw, przebieg współpracy, udostępnienie i obsługa obiektów sportowych oraz wiele innych aspektów współpracy pozwoliło stworzyć atmosferę i imprezy sportowe na wielce wysokim poziomie, co z pewnością uczestnikom mistrzostw i gościom z 11 państw europejskich o Ostrołęce zapomnieć nie pozwoli.

 

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w mistrzostwa i całej Ostrołęce za gościnność, pomoc i wsparcie.

 

Brawo Ostrołęka, brawo Wy !!!

Strony internetowe - odee.pl