Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSLogo PLSYouTubeFaceBook

Aktualności

MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW GIŻYCKO 2019

Mistrzostwa Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Giżycko 2019 odędą się w dniach 16-19.05.2019 na terenie Centralnego Ośrodka Sportu.

 

W Mistrzostwach Polski Amatorów udział brać będą amatorzy piłki siatkowej w kategoriach kobiet i mężczyzn, gdzie warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 roku życia oraz brak rejestracji i udziału w sezonie 2018/2019 w jakichkolwiek rozgrywkach ligowych organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

 

Tytułu Mistrza Polski z roku 2018 bronić będzie w kategorii mężczyzn Neobrand Białystok oraz w kategorii kobiet Volley Głogów. 

 

Turniej rozpocznie się dnia 16.05 rejestracją końcową oraz zakwaterowaniem drużyn na terenie COS-u. Dni 17-18.05 w pełni będą poświęcone walce o tytuł Mistrza Polski w kategoriach. W godzinach wieczornych nastąpi oficjalne zakończenie turnieju i nagrodzenie medalistów. W dniu 19.05 uczestnicy turnieju pożegnają się z przepięknym Giżyckiem.

 

W lutym zostanie uruchomiony internetowy system rejestracyjny wraz z udostępnionym regulaminem i wszelkimi informacjami dotyczącymi zakwaterowania i rezerwacji.

 

Zapraszamy do udziału.

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl