FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

Montujemy Team 50 na WorldVolley Puck 2019

Już od 10-15.09.2019 w Pucku odbędzie się IX edycja Kaman Cup -  Mistrzostwa Świata Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn których współorganizatorem oraz uczestnikiem jest Kaman Volley.

 

Jesteśmy Wicemistrzem Europy z Eurovolley Ostrołęka Masters 2018 oraz brązowym medalistą Orlen Mistrzostw Polski Old Boyów 2019 w kategorii +50. 

 

Najważniejszymi w tym roku 2019 były dla nas Mistrzostwa Polski Old Boyów oraz jest wrześniowy WorldVolley Puck 2019 gdzie w turnieju uczestniczyc będą drużyny z Europy i Świata. Taka konfrontacja nakazuje się zbroić, bo uprzednie edycje Kaman Cup pokazały że słabych drużyn nie ma.

 

W naszej drużynie z pewnością zagrają wieloletni zawodnicy Kaman Volleya przyjmujący Krzysztof Malczewski oraz środkowy Oleg Shevchuk. W drużynie zadebiutuje rozgrywający Jerzy Zwierko.

 

Jurek Zwierko - dobrze nam znany w drugiej strony siatki - zawodnik drużyny old boyów JSW Jastrzębie, 11-krotny Mistrz Polski old boyów i aktualny Wicemistrz Polski. W swojej bogatej karierze zawodniczej był 2 razy Mistrzem Polski, 2 razy Wicemistrzem Polski, 2 razy zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski oraz jeden Puchar Polski będąc pięciokrotnym finalistą pucharu. Człowiek z praktyką. Witamy w ekipie na WorldVolley Masters 2019.

 

Pasja nigdy się nie kończy.

Strony internetowe - odee.pl