FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

MP Oldboyów- Turniej straconych szans

W dniach 08-10.10.2021 w Kędzierzynie Koźlu odbyły się XXV Mistrzostwa Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej.

Kaman Volley od 2007 bez przerwy uczestniczy w tym wydarzeniu i tak było tym razem. Niestety był to pierwszy w historii występ bez mejsca na podium, lecz tuż za nim na 4 miejscu.

Kluczowym był mecz półfinałowy ze znanym nam dobrze rywalem z REST Rzeszów.

Prowadząc 1-0 w setach oraz w drugim 24-21 przegrywamy seta 28-30, mając kilka piłek meczowych w górze. Trzeci decydujący set toczył się w dobrym dla nas kierunku do stanu 10-6 dla Kaman Volley ...... i to by było na tyle.

Przegrywamy tie break do 10 i cały mecz 1-2, pozbawiając się awansu do półfinału i srebrnego medalu !!!!

W meczu o 3 miejsce pozbawieni sił i w dalszym ciągu bez zrozumienia co się stało w meczu z Restem, przegrywamy walkę o brąz z drużyna z Warszawy.

Rest Rzeszów wygrywa finał i zostaje Mistrzem Polski Old Boyów w kategorii +50. Gratulacje !!!!

Piękny jest ten sport.

W 73 turnieju w historii Kaman Volley Masters zagrali: Krzysztof Malczewski, Andrzej Bąk, Wojciech Woliński, Jarosław Dobersztyn, Jacek Mackiewicz, Cezary Buczkowski, Jacek Owczarek oraz Jarosław Szwajkowski.