FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

NIEWIELE ALE JEDNAK ZABRAKŁO - FINAŁ NASZ ALE NIE PUCHAR

Kaman Volley wystąpił w dniach 18-19.03 w turnieju o Puchar Polski Masters i Amator Warszawa 2023.

 

Tak jak Kaman Volley Masters nie awansował do finału rozgrywek w kategorii +48 tak Kaman Volley Amator był o krok od zdobycia Pucharu Polski Amatorów 2023.

Kaman Volley miał niezwykle cięzką przeprawę do dojścia do finału turnieju grając aż trzy tiebreaki na pięć rozegranych meczów. 

 

W 1/4 pokonując w zaciętym meczu Dragon Dobre w stosunku 2-1, trafił na kolejny wymagający zespół Balviten z którym zacięte dwa sety kończyły się na przewagi.

 

Wywalczony finał był szóstym meczem w turnieju oraz jak się okazało piątym tie breakiem niestety przegranym z doświadczoną drużyną IŁ Capital.

 

Dotarcie do finału w tak jak zwykle silnie obsadzonym turnieju PSMiA jest zdecydowanie dużym sukcesem, jednak Zdobywca Pucharu Polski brzmi lepiej niż Finalista. Ale jak to bywa .... wygrywa najlepszy a IŁ Capital pokazał klasę wygrywając ze wszystkimi ekipami w drodze do finału po 2-0.

Gratulujemy zwycięzcom i czekamy na rewanż.

 

Kaman Volley Amator - Finalista Pucharu Polski Amatorów Warszawa 2023

Tomasz Malczewski, Marcin Jońca, Dawid Dul, Jarosław Gorywoda, Przemysław Biernacki, Mateusz Jarzyna, Marcin Melnarowicz, Tomasz Ćwiertnia, Michał Cymerman, Wojciech Stach, Jakub Korczyk.

 

Kaman Volley Masters: Krzysztof Malczewski, Adam Kowalewski, Cezary Buczkowski, Andrzej Zubel, Jacek Weltrowski, Aleksander Koczorowski, Dmitrii Nasennikov.

 

Już w maju walczymy o Mistrzostwo Polski Amatorów Mrzeżyno 27-28.05.2023.

 

Strony internetowe - odee.pl