Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSYouTubeFaceBook

Kaman Masters

Sukcesy

Sukcesy:

KAMAN CUP MISTRZOSTWA EUROPY MASTERS - EUROVOLLEY MASTERS

MISTRZ EUROPY - +45 2018

WICEMISTRZ EUROPY - +50 2018

III MIEJSCE MISTRZOSTW EUROPY - +40 2018

 

ORLEN CUP MISTRZOSTWA POLSKI OLD BOYÓW

MISTRZ POLSKI Old Boy - 2007, 2009, 2011, 2012, 2013, 2017, 2018

WICEMISTRZ POLSKI Old Boy - 2008, 2014, 2015, 2016, 2018

III MIEJSCE MISTRZOSTW POLSKI - 2010

 

KAMAN CUP Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters 

Mistrz Polski 2013, 2014, 2015,

WiceMistrz Polski 2016, 2017,

brązowy medal 2012, 2017.

 

2012 WiceMistrz Grecji +35, 2013 World Masters Games Turyn Włochy 4 miejsce +40, 2015 - Złoty Medal European Masters Games Nicea Francja +35 , 2016 - Złoty Medal Puchar Morza Czarnego Bułgaria Varna +40, 2016 WiceMistrz Słowacji +40,  2017 Mistrz Federacji EEVZA Wilno Litwa +40, 2018 WiceMistrz Federacji EEVZA +40, 2018 Mistrz Federacji EEVZA +45 Wilno Litwa, 2018 Mistrz IVVA Ostrava Czechy +40

 

Bułgaria - 1 srebro, Łotwa - 3 złota, 3 srebra, 1 brąz, Litwa - 3 złota, 4 srebra, 3 brąz, Ukraina - 2 srebra, 3 brąz, Polska inne turnieje 2 złota, 1 srebro, 1 brąz.

 

Graliśmy w krajach: Polska, Mołdawia, Ukraina, Łotwa, Włochy, Litwa, Grecja, Francja, Bułgaria, Słowacja, Czechy.

 

                              

 

64. 25-28.10.2018 - Srebrny medal - 2 miejsce- 7th International Volleyball Tournament Kaunas Open 2018 Litwa

+40 - Grzegorz Goryczka, Adam Litner, Adam Galiński, Krzysztof Harupa, Marek Kucharski, Arkadiusz Hajdrowski. 

63. 05-09.09.2018 MISTRZOSTWA EUROPY MASTERS - EUROVOLLEY MASTERS OSTROŁĘKA POLAND 2018

+45 MISTRZ EUROPY - Krzysztof Malczewski, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Piotr Klimas, Mirosław Durkacz, Dariusz Popiwczak, Tomasz Paluch, Arkadiusz Hajdrowski, Bartłomiej Działowski, Adam Sadziak.

+50 WICEMISTRZ EUROPY - Marek Kwieciński, Tomasz Ptak, Adam Litner, Grzegorz Szewczyk, Mariusz Miechowicz, Dariusz Szostek, Adam Mituniewicz, Dariusz Pucuła,Adam Wiencek, Oleg Shevchuk oraz drużynę wspierał Grzegorz Skrzecz.

+40 Brązowy Medal Mistrzostw Europy - Adam Galiński, Marek Kucharski, Robert Szczerbaniuk, Andrzej Stelmach, Tomasz Kamuda, Piotr Buko, Tomasz Fabianowicz.

62. 08-12.08.2018 - 4 miejsce - Ukraina Chmielnicki

+45 - Krzysztof Malczewski, Adam Litner, Tomasz Ptak, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Bartek Działowski, Darek Popiwczak oraz Andrzej Hajduk

61. 21-24.06.2018 - 1 miejsce - Złoty medal - IVVA Ostrava Czechy

+40 - Krzysztof Malczewski, Adam Litner, Adam Wiencek, Marek Kucharski, Robert Szczerbaniuk, Tomasz Kamuda, Adam Galiński, Arkadiusz Hajdrowski, Piotr Klimas, Grzegorz Goryczka. 

 

60. 15-17.06.2018 - MISTRZ POLSKI +45, WICEMISZTRZ POLSKI +50, IV miejsce +40 -     XXIII Orlen Mistrzostwa Polski Old Boyów Kędzierzyn Koźle

+45- Krzysztof Malczewski, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Piotr Klimas, Grzegorz Goryczka, Dariusz Popiwczak, Tomasz Paluch, Mirosław Durkacz, Arkadiusz Hajdrowski, Bartłomiej Działowski, Rafał Legień, Radosław Barlik.

+50- Tomasz Ptak, Adam Litner, Marek Kwieciński, Oleg shevchuk, Adam Wiencek, Robert Malicki, Piotr Rajski, Andrzej Niebrzegowski, Mariusz Jerzyk.

+40 - Adam Galiński, Marek Kucharski, Tomasz Kamuda, Mariusz Żelazny, Bartosz Głuszak, Buko Piotr, Adam Sadziak, Tomasz Fabianowicz.

59. 24-27.05.2018 - Srebrny Medal - Puchar Morza Czarnego Varna 2018 Bułgaria

Kaman Volley - Krzysztof Malczewski, Marek Kucharski, Tomasz Ptak, Tomasz Kamuda, Adam Galiński, Sławomir Ślusarczyk, Bartek Baran.

58.  26-29.04.2018 - Srebrny Medal +40 - X Starptautiskais Veteranu F. Vilcana - Daugavpils Łotwa

Kaman Volley - Paweł Rosak, Zbigniew Obrębski, Krzysztof Harupa, Grzegorz Goryczka, Arkadiusz Hajdrowski, Bartłomiej Działowski, Adam Litner, Sławomir Ślusarczyk.

57. 22-25.02.2018 - +45 5 miejsce - XVII Turniej Piłki Siatkowej Weteranów - Omega Lwów Ukraina

Kaman Volley - Krzysztof Malczewski, Dariusz Popiwczak, Adam Litner, Paweł Rosak, Krzysztof Harupa, Grzegorz Goryczka, Adam Galiński, Arkadiusz Hajdrowski, Marek Kwieciński, Mirosław Durkacz.

56. 25-28.01.2018 -  +45  Mistrz Eevza, +40 WiceMistrz Eevza  -  EEVZA Masters Tournament Vilnus 2018 Litwa

Kaman Volley - Krzysztof Malczewski, Dariusz Popiwczak, Adam Litner, Paweł Rosak, Krzysztof Harupa, Grzegorz Goryczka, Marek Kucharski, Adam Galiński, Dariusz Szostek, Tomasz Ptak, Adam Wiencek, Robert Wykowski, Mariusz Żelazny, Arkadiusz Hajdrowski. 

55.  30.10-03.12.2017 -  +45  5 miejsce - XI Virinijos Margenes Kłajpeda Litwa

Kaman Volley - Paweł Rosak, Adam Galiński, Adam Litner, Grzegorz Goryczka, Marek Kucharski, Adam Wiencek, Oleg Shevchuk, Mariusz Jerzyk.

54. 02-05.11.2017  5 miejsce - Eldorado Cup Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Weteranów - Czerniowce Ukraina

Kaman Volley - Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Adam Galiński, Adam Litner, Tomasz Ptak, Grzegorz Goryczka, Marek Kucharski, Oleg Tsypko oraz Valery. Tr. Krzysztof Malczewski.

53. 14-17.09.2017 Międzynarodowy Wicemistrz Polski +40, brązowy medal +45 - VI KAMAN CUP Giżycko 2017 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters - Polska

Kaman Volley +45 - Krzysztof Malczewski tr, Tomasz Ptak, Adam Litner, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Marek Kwieciński, Arkadiusz Hajdrowski, Adam Wiencek, Oleg Shevchuk, Paweł Rosak, Krzysztof Harupa.

Kaman Volley +40 - Krzysztof Malczewski tr, Marek Kucharski, Robert Szczerbaniuk, Adam Galinski, Dariusz Popiwczak, Radosław Pacyński, Bartosz Głuszak, Grzegorz Boguszewski, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak.

52.  08.2017 7 miejsce +45,  - Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy - Chmielnicki Ukraina

Kaman Volley - Krzysztof Malczewski - tr, Piotr Klimas, Paweł Rosak, Krzysztof Harupa, Adam Litner, Krzysztof Wyrzykowski, Andriej Zubach, Oleg Tsypko.

51. 06.2017 MISTRZ POLSKI +45,  4 miejsce +40  - XXII Orlen Mistrzostwa Polski Oldboyów Kędzierzyn Koźle Polska

Kaman Volley +45 - Krzysztof Malczewski - tr, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Piotr Klimas, Oleg Shevchuk, Tomasz Ptak, Adam Litner, Tomasz Paluch, Bogdan Lazurek, Wojciech Woliński, Dariusz Luks, Mirosław Durkacz - kierownik drużyny

oraz +40  Paweł Rosak, Krzysztof Harupa, Marek Kucharski, Grzegorz Goryczka, Adam Galiński, Mariusz Żelazny, Dariusz Popiwczak

50.  05.2017 - Złoty Medal +40 - Międzynarodowy Turniej Pilki Siatkowej Mazury Cup 2017

Krzysztof Malczewski - tr, Zbigniew Obrębski, Adam Litner, Marek Kucharski, Marek Kwieciński, Oleg Shevchuk, Adam Wiencek, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Piotr Klimas, Andrzej Kubeł oraz Mirosław Durkacz.

49.  03.2017 - 5 miejsce +45 - International Masters Volleyball Tournament - Lwów Ukraina

Krzysztof Malczewski - tr, Piotr Klimas, Tomasz Ptak, Paweł Rosak, Adam Wiencek, Goryczka Grzegorz, Darek Popiwczak, Marek Kwieciński, Zbigniew Obrębski, Krzysztof Harupa, Adam Litner, Miroslaw Durkacz.

48.  02.2017 - Brązowy Medal +40 - MASTERS OPEN 2017 Ryga Łotwa 

Krzysztof Malczewski -tr, Zbigniew Obrębski, Adam Litner, Marek Kucharski, Oleg Shevchuk, Piotr Klimas, Robert Wykowski, Tomasz Kania, Jarosław Niedźwiecki

47.  01.2017 -  Złoty Medal +40 - EEVZA  Masters Tournament Vilnus 2017 Litwa

Krzysztof Malczewski, Adam Litner, Zbigniew Obrębski, Marek Kucharski, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Tomasz Ptak, Adam Wiencek, Piotr Klimas, Grzegorz Goryczka, Adam Galiński.

46.  12.2016 -  +40 7- 8 - X Virinijos Margenes Kłajpeda Litwa

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Litner, Marek Kucharski, Oleg Shevchuk, Piotr Klimas, Adam Wiencek, Tomasz Ptak, Dariusz Szostek.

45.  11.2016 - Złoty Medal +40 - R. Verbickienes Atminimo Taure Kaunas 2016 - Kowno Litwa

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Litner, Marek Kucharski, Oleg Shevchuk i Adam Galiński.

 

44.  10.2016 – Międzynarodowy Wicemistrz Polski +40, Międzynarodowy Wicemistrz Polski +45    V Kaman Cup Ostrołęka 2016 – Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Litner, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Oleg Shevchuk, Adam Wiencek, Tomasz Ptak. Krzysztof Harupa, Grzegorz Goryczka, Paweł Rosak, Marek Kucharski, Mirosław Durkacz, Marek Kwieciński

 

43.  08.2016 – Wicemistrz Słowacji - XX Memoriał Frantiska Mizdosa – Keźmarok Słowacja

Krzysztof Malczewski, Bogdan Lazurek, Paweł Rosak, Piotr Klimas, Adam Wiencek, Marek Kucharski, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński.

 

42.  06.2016 – Wicemistrz Polski +40, Wicemistrz Polski +45 – Orlen Old Boys Volleyball Cup -Drzonków Polska

Krzysztof Malczewski, Adam Wiencek, Adam Litner, Oleg Shevchuk, Marek Kwieciński, Adam Kowalewski, Tomasz Paluch, Zbigniew Zarzeczny, Krzysztof Wojtyłko oraz Mariusz Błaszczyk. Krzysztof Harupa, Grzegorz Goryczka, Paweł Rosak, Dariusz Popiwczak, Barlik Radoslaw,

41.  05.2016 – Złoty Medal +40 – Puchar Morza Czarnego - Varna Bułgaria

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Wiencek, Bogdan Lazurek, Zbigniew Żukowski, Piotr Klimas, Marek Kucharski.

 

40.  04.2016 - Srebrny Medal +40 - VIII Starptautiskais Veteranu F. Vilcana - Daugavpils Łotwa

Krzysztof Malczewski, Marek Kwieciński, Marek Kucharski, Paweł Rosak, Dariusz Szostek, Zbigniew Obrębski, Adam Wiencek, Krzysztof Harupa, Grzegorz Goryczka.

 

39.  03.2016 - Srebrny Medal +40 – XV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Weteranów – Lwów Ukraina

Krzysztof Malczewski, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Adam Kowalewski, Adam Litner, Adam Wiencek, Marek Kwieciński, Mirosław Durkacz, Dariusz Popiwczak.

 

38.  02.2016 - Złoty Medal +40 – Salaspils Open International Senior Volleyball Tournament – Salaspils Łotwa

Krzysztof Malczewski, Oleg Shevchuk, Marek Kucharski , Zbyszek Obrębski, Grzegorz Goryczka Robert Wykowski, Tomasz Kania.

37.  12.2015 - Srebrny Medal +40 - IX Virinijos Margenes Kłajpeda Litwa

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Wiencek, Marek Kwieciński,

Oleg Shevchuk, Marek Kucharski, Andrzej Przybysz, Przemysław Polechoński

36.  11.2015 - Międzynarodowy Mistrz Polski +40 - IV Kaman Cup Legnica 2015 - Legnica Polska

Krzysztof Malczewski, Grzegorz Goryczka, Adam Kowalewski, Paweł Rosak, Krzysztof Harupa, Marek Kucharski, Marek Kwieciński, Oleg Shevchuk, Adam Litner, Andrzej Przybysz, Adam Wiencek, Zbigniew Obrębski, Mirosław Durkacz.

35.  10.2015 - Złoty Medal +35 - European Masters Games Nice 2015 - Nicea Francja

Krzysztof Malczewski, Adam Wiencek, Zbigniew Żukowski, Paweł Rosak, Mariusz Miechowicz, Zbigniew Obrębski, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Adam Litner, Marek Kucharski,
Oleg Shevchuk, Tomasz Ptak. 

34.  09.2015 - Złoty Medal +40 - R. Verbickienes Atminimo Taure Kaunas 2015 - Kowno Litwa

Krzysztof Malczewski, Adam Litner, Marek Kucharski, Adam Wiencek, Grzegorz Goryczka, Marek Kwieciński, Zbyszek Obrębski, Adam Kowalewski.

33.  06.2015 - Wicemistrz Polski +40 - XX Mistrzostwa Polski Old Boyów Drzonków 2015 - 5 miejsce +45 - XX Mistrzostwa Polski Old Boyów Drzonków

BestCan Kaman Volley + 40: Harupa Krzysztof, Goryczka Grzegorz, Kowalewski Adam, Rosak Paweł, Popiwczak Dariusz, Barlik Radosław, Zaręba Marek, Sadziak Adam, Wesołowski Wojciech oraz Fabianowicz Tomasz.

 

Kaman Volley +45 : Krzysztof Malczewski, Żukowski Zbigniew, Ptak Tomasz, Kwieciński Marek, Shevchuk Oleg, Malicki Robert, Wiencek Adam, Niebrzegowski Andrzej, Paluch Tomasz, Wrzeszcz Paweł.

32.  04.2015 - Złoty Medal +40 - VII Starptautiskais Veteranu F. Vilcana - Daugavpils Łotwa

Krzysztof Malczewski, Adam Wiencek , Marek Kucharski, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Adam Litner, Mariusz Miechowicz, Oleg Shevchuk, Przemysław Polechoński, Zbyszek Obrębski.

31.  03.2015 - Srebrny medal - AMATOR 2015 - Memoriał Leszka Kuśmierczyka, Kędzierzyn-Koźle

Mateusz Florczyk, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Adam Wiencek, Krzysztof Malczewski, Andrzej Przybysz, Adam Litner, Marek Kucharski, Robert Bak

30.  03.2015 - Srebrny medal +40 - XIV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Weteranów Lwów Ukraina

Krzysztof Malczewski, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Kowalewski, Adam Litner, Andrzej Przybysz, Paweł Rosak.

29.  01.2015 - Brązowy medal +40 - VI Vladimiro Artamonovo Wilno Litwa

Krzysztof Malczewski, Darek Szostek, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Mirosław Durkacz, Adam Wiencek, Tomasz Ptak, Grzegorz Goryczka, Adam Kowalewski, Mariusz Miechowicz oraz Zbigniew Obrębski.

28.  12.2014 - Srebrny Medal +40 - VIII Virinijos Margenes Kłajpeda Litwa

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Obrębski, Adam Kowalewski, Paweł Rosak, Adam Wiencek, Marek Kwieciński, Dariusz Szostek, Oleg Shevchuk

27.  2014 - Międzynarodowy Mistrz Polski +40 - III Kaman Cup Masters Volleyball Championships - Kędzierzyn Koźle

Krzysztof Malczewski, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Bagdan Lazurek, Piotr Klimas, Oleg Shevchuk, Zbigniew Obrębski, Paweł Rosak, Adam Wiencek, Adam Kowalewski, Dariusz Szostek, Andrzej Przybysz

26.  2014 - Brązowy Medal +40 - Warmia & Mazury Senior Games 2014 - Olsztyn

Krzysztof Malczewski,Mariusz Miechowicz, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Adam Wiencek, Oleg Shevchuk, Zbigniew Obrębski, Paweł Rosak, Marek Będźkowski.

25.  2014 - Międzynarodowy Wicemistrz Grecji +35 - Loutraki Volleyball Masters Cup - Grecja

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Mariusz Miechowicz, Grzegorz Goryczka, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Oleg Shevchuk, Tomasz Ptak, Paweł Rosak

24.  2014 - Wicemistrz Polski +45 - XIX Mistrzostwa Polski Old Boyów - Drzonków

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Robert Malicki, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Oleg Shevchuk,Tomasz Ptak, Andrzej Niebrzegowski

23.  2014 - I Miejsce - XV Jubileuszowy Turniej AMATOR 2014 - Memoriał Leszka Kuśmierczyka, Kędzierzyn-Koźle

Kajetan Malczewski, Paweł Rosak, Adam Wiencek, Tomasz Malczewski, Krzysztof Harupa, Michał Jankowski, Krzysztof Malczewski.

22.  2014 - 7 miejsce +40 - VI International Cup 2014, in memory of F. Viltsan Daugavpils Łotwa

Krzysztof Malczewski, Dariusz Szostek, Zbigniew Obrębski, Adam Wiencek, Paweł Rosak, Mirosław Durkacz, Krzysztof Harupa, Oleg Shevchuk, Mariusz Miechowicz, Grzegorz Goryczka.

21.  2014 - Brązowy Medal +40 - XIII Turniej Międzynarodowy - Lwów Ukraina

Krzysztof Malczewski, Krzysztof Harupa, Adam Wiencek, Marek Kwieciński, Marek Kucharski, Tolek Sinnicki.

20.  2014 - Brązowy Medal +40 - V Turnyras Vladimiro Artamonovo - Wilno - Litwa

Krzysztof Malczewski, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Paweł Rosak, Mariusz Miechowicz, Oleg Shevchuk, Dariusz Szostek, Grzegorz Goryczka oraz Zbigniew Obrębski.

19.  2013 - Brązowy Medal +40 - VII Virginijos Margienes - Kłajpeda - Litwa

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Paweł Rosak, Mariusz Miechowicz, Oleg Shevchuk oraz Dariusz Szostek.

18.  2013 - Złoty Medal +40 - II Kaman Cup Kędzierzyn Koźle 2013 - Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Wojciech Woliński, Jacek Mackiewicz, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Oleg Shevchuk, Andrzej Przybysz, Adam Wiencek.

17.  2013 - Srebrny Medal +40 - Kaunas Volleyball Open 2013- Kowno - Litwa

Krzysztof Malczewski, Adam Wiencek, Marek Kwieciński, Oleg Shevchuk, Mariusz Miechowicz, Wojciech Woliński, Igor Kowalenko.

16.  2013 - 4 miejsce +40 - World Masters Games Torino 2013 - Turyn Włochy

Krzysztof Malczewski, Bogdan Lazurek, Marek Kwieciński, Oleg Shevchuk, Tomasz Ptak, Mariusz Miechowicz, Zbigniew Babiński 

15.  2013 - Mistrz Polski +40 - XVIII Mistrzostwa Polski Old Boyów - Drzonków

Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Zbigniew Żukowski, Jacek Mackiewicz, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Adam Kowalewski, Tomasz Ptak, Oleg Shevchuk.  

14.  2013 - Srebrny Medal +40 - Daugavpils Łotwa - V Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Wojciech Woliński, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Andrzej Przybysz, Mariusz Miechowicz.

13.  2013 - Brązowy Medal +40 - Lwów Ukraina - XII Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Jacek Mackiewicz, Bogdan Lazurek, Krzysztof Harupa, Adam Wiencek, Adam Kowalewski.

12.  2013 - 4 miejsce +40 Wilno Litwa - Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Wojciech Woliński, Bogdan Lazurek, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Mariusz Miechowicz, Andrzej Przybysz

11.  2012 - 5 miejsce +40 Tiraspol Mołdawia - V Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Wojciech Woliński, Bogdan Lazurek, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Wiencek.

10.  2012 - Brązowy Medal +40 - I Kaman Cup Kluczbork - Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Jakub Osóbka, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Krzysztof Harupa, Mirosław Durkacz, Adam Kowalewski, Adam Wiencek orza Marek Kwieciński.

9.  2012 - Mistrz Polski +40 - XVII Mistrzostwa Polski Old Boyów - Rewal

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Adam Kowalewski.

8.  2012 - Złoty Medal +40 - Daugavpils Łotwa - IV Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Krzysztof Harupa, Marek Kwieciński, Adam Wiencek, Adam Kowalewski.

7.  2012 - Brązowy Medal +40 - Lwów Ukraina - XI Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Piotr Klimas, Bodgan Lazurek, Marek Kwieciński, Adam Kowalewski, Adam Wiencek.

6.  2011 - 5 miejsce +40 - Tiraspol Mołdawia - IV Turniej Międzynarodowy

Krzysztof Malczewski, Zbigniew Żukowski, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Marek Kwieciński, Adam Wiencek.

5.  2011 - Mistrz Polski +40 - XVI Mistrzostwa Polski Old Boyów - Rewal

Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Marek Kwieciński, Adam Kowalewski, Adam Wiencek.

4.  2010 - Brązowy Medal +40 - XV Mistrzostwa Polski Old Boyów - Kędzierzyn Koźle

Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Zbigniew Żukowski, Wojciech Woliński, Wojciech Kieszczyński, Piotr Klimas, Bogdan Lazurek, Jacek Mackiewicz, Adam Wiencek, Jakub Osóbka

3.  2009 - Mistrz Polski +35 - XIV Mistrzostwa Polski Old Boyów - Kędzierzyn Koźle

Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Zbigniew Żukowski, Wojciech Woliński, Jacek Mackiewicz, Bogdan Lazurek, Krzysztof Harupa, Maksymilian Chadała, Mirosław Durkacz, Adam Wiencek, Paweł Rosak.

2.  2008 - Wice Mistrz Polski +35 - XIII Mistrzostwa Polski Old Boyów - Olsztyn

Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Wojciech Woliński, Jacek Mackiewicz, Krzysztof Harupa, Mirosław Durkacz, Jarosław Białobrzeski.

1.  2007 - Mistrz Polski +35 - XII Mistrzostwa Polski Old Boyów - Kędzierzyn Koźle

Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Maksymilian Chadała, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bodgan Lazurek, Wojciech Woliński, Adam Wiencek, Piotr Cyronek, Dariusz Rudnicki.

Strony internetowe - odee.pl