FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo JURAJSKALogo Vieira Cafe

Aktualności

PARKHOTEL ŁYSOŃ & SPA**** NASZYM PARTNEREM

ParkHotel Łysoń & Spa****  naszym Partnerem w organizacji XII Kaman Cup - WorldVolley Masters & Amateur Championship Andrychów 2022.

 

W dniach 08-11.09.2022 Andrychów odwiedzi kilkuset miłośników piłki siatkowej z Polski i z zagranicy. Goście będą uczestnikami dwunastej edycji prestiżowego turnieju Kaman Cup w piłce siatkowej w kategoriach masters i amator kobiet i mężczyzn. 

 

 

ParkHotel Łysoń & Spa**** to nowoczesny 4-gwiazdkowy hotel który będzie do dyspozycji gości na czas trwania XII Kaman Cup Andrychów 2022.

 

Hotel mieści się w odległości około 60 kilometrów od Katowic jak i od Krakowa gdzie znajdują się międzynarodowe lotniska.

 

ParkHotel Łysoń & Spa**** oprócz komfortowych pokoi ma do dyspozycji gości również 5 sal konferencyjno- bankietowych. Klimatyczna restauracja CHAMPS w amerykańskim stylu robi wrażenie. Strefa Wellness z dwoma gabinetami masażu, sauną i jacuzzi oraz salka fitness pozwolą na odrobinę relaksu.

 

Liczne atrakcje znajdujące się w pobliżu ParkHotel Łysoń & Spa****  zapewnią niesamowite wrażenia a wśród nich Park Inwałd, Dinolandia, Laser Arena, Mini Zoo, Ogrody Jana Pawła II oraz Dom Jana Pawła II jak i Energylandia czy Dinozatorland. Trochę tego jest. 

 

Już w czerwcu uruchomimy system rejestracji do wydarzenia ze szczegółami rezerwacji w niezwykle atrakcyjnym ParkHotel Łysoń & Spa**** .

Strony internetowe - odee.pl