FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

PRZEKRACZAMY KOLEJNE GRANICE - TERAZ 70

 

Podczas XIII KAMAN WorldVolley Masters & Amateur Championship Malbork 2023 nie mogło zabraknąć ekip Kaman Volley.

 

Mieliśmy w swoim dorobku do czasu XIII Kaman Cup Malbork 2023  67 medali w historii występów naszej drużyny masters oraz od roku amatorów na prestiżowych zagranicznych i krajowych turniejach. Uwaga !!! Teraz mamy ich już 70 !!!

 

W Malborku złoto zdobyli Masters w M55, brąz w M48 oraz amatorski KV M20 również brąz.

 

W drużynach Kaman Volley od pierwszego startu w kategorii masters w 2007 roku wystąpiło już blisko 150 zawodników i zawodniczek, co świadczy o tym jaki udział mieliśmy i mamy w tworzeniu oraz propagowaniu siatkarskiego ruchu mastersów i amatorów w Polsce i nie tylko.

 

W Malborku do zwiększenia kolekcji medalowej w trzech drużynach przyczynili się:

Jacek Weltrowski, Albert Semeniuk, Cezary Buczkowski, Aleksander Koczorowski, Adam Kowalewski, Andrzej Bąk, Dmitrii Nasennikov, Andrzej Zubel, Zbigniew Babiński, Jacek Owczarek,  Paweł Koczkodaj, Marcin Sławiński, Sławomir Pałac, Grzegorz Gołojuch, Tomasz Malczewski, Rafał Gramala, Adam Parcej, Marcin Jońca, Jarosław Gorywoda, Łukasz Szablewski, Marcin Melnarowicz, Dawid Dul, Radosław Cebula, Grzegorz Włodarczyk.

 

Warto dodać że wśród naszych zawodników już występowali i występują wychowankowie i byli zawodnicy klubu który powstał w 2004 roku i w 2024 będzie obchodził swoje 20-lecie działalności sportowej.

 

Wielkie podziękowania dla drużyny oraz Aleksandra Koczorowskiego - pomysłodawcy i wykonawcy, za prezent w postaci pamiątkowego stolika z drzewa z logiem Kaman Volley dla Krzysztofa Malczewskiego - założyciela Kaman Volley jak i organizatora Kaman Cup.

 

Passion Never Ends

Strony internetowe - odee.pl