FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

SALA PASJI KAMAN VOLLEY MASTERS W GROCIE

Pub-pizzeria  Grota w Kędzierzynie Koźlu przy ul. Orzeszkowej 12 będzie miejscem w którym stworzymy swoją Salę Pasji Kaman Volley Masters.

 

Kaman Volley powstał w 2004 roku w Kędzierzynie Koźlu a jego założycielem był Krzysztof Malczewski, właścicielem pubu Grota jest Adam Wiencek, zawodnicy naszej drużny weteranów piłki siatkowej.  Naszym zdaniem jest to najlepsze miejsce by zgromadzić wszystkie zdobyte trofea przez Kaman Volley Masters.

 

By zaprezentować odwiedzającym pub Grota nasze sportowe zdobycze z kraju i zagranicy stworzymy szereg gablot, półek i witryn. Przedstawimy swoje trofea, zdjęcia ich zdobywców i w miarę możliwości inne gadżety związane z naszą drużyną.

 

W swojej historii mamy 59 medalowych miejsc na 64 występy w 11 krajach, począwszy od 2007 roku i pierwszego Mistrzostwa Polski Oldboyów zdobytego w kategorii +35 na turnieju w ..... Kędzierzynie Koźlu a w złotej dryżynie zagrali Krzysztof Malczewski, Roman Bartuzi, Maksymilian Chadała, Jacek Mackiewicz, Piotr Klimas, Bodgan Lazurek, Wojciech Woliński, Adam Wiencek, Piotr Cyronek, Dariusz Rudnicki - taki był początek. W następnym roku do zespołu dołączyli kolejni zawodnicy z Kędzierzyna, a byli nimi Krzysztof Harupa, Mirosław Durkacz, Paweł Rosak czy Zbigniew Żukowski.

 

Dzisiaj już jesteśmy drużyną złożoną z zawodników z całej Polski i nie tylko, a w naszych barwach zagrało już 69 zawodników w tym znani z parkietów najwyższych lig i reprezentacji Polski jak: Marek Kwieciński, Zbigniew Żukowski, Roman Bartuzi, Tomasz Paluch, Robert Szczerbaniuk, Andrzej Stelmach, Robert Malicki, Mariusz Błaszyk, Rafał Legień czy Dariusz Luks.

 

Budowa takiej galerii będzie nie lada wyzwaniem i z pewnością zmieni obraz Pubu Grota. Powstanie Sali Pasji Kaman Volley Masters samodzielnie sfinansują zawodnicy naszej drużyny, ponieważ pasja to my i dajemy tego doskonały przykład.  Pasja nigdy się nie kończy i trwamy w niej od zawsze.

 

 

Strony internetowe - odee.pl