FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

Set robi różnicę - we Lwowie na piątym

W XVII edycji Międzynarodowego Turnieju Weteranów we Lwowie na Ukrainie rywalizację kończymy na piątym miejscu w ośmio drużynowej stawce.

Turniej w kategorii męskiej odbywał się w dwóch grupach po cztery drużyny. W grupach rywalizowały drużyny z Bułgarii, Polski i Ukrainy.

W grupie Kaman Volley zagrał z drużyną Morze Czarne z Bułgarii oraz uznanymi na Ukrainie drużynami Furshet z Kijowa oraz z Winnicą.

Po zwycięstwie nad Bułgarią 2-0 ulegliśmy kolegom z Kijowa 2-0 gdzie w drugim secie o wyniku zadecydowała końcówka.

W spotkaniu z utytułowaną drużyną z Winnicy wygraliśmy tracąc seta który zadecydował o zajęciu przez nas trzeciej lokaty w grupie, gdzie trzy zespoły posiadały taką samą ilość punktów. Pozostała nam tylko możliwość gry o miejsca 5-6.

Nie powiększamy tym razem swoich medalowych zasobów nad czym ubolewamy.

W najbliższych planach w kwietniu udział w turnieju na Łotwie oraz w maju w Bułgarii.