Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSLogo PLSYouTubeFaceBook

Aktualności

Siatkówka łączy pokolenia

Paweł Wrzeszcz, Maja Malczewska, Krzysztof Malczewski - łączy ich siatkówka.

 

Podczas półfinału Mistrzostw Polski Kadetek w Dąbrowie Górniczej w którym udział wzięła Maja Malczewska, wychowanka Kaman Volley'a, doszło do spotkania po latach Pawła Wrzeszcza i Krzysztofa Malczewskiego którzy kiedyś grali razem w jednym klubie. Kiedyś, to ....... 30 lat temu.

 

Paweł Wrzeszcz - zawodnik, zdobywca Pucharu Polski i medalista MP oraz USA Open, znakomity trener z doświadczeniem krajowym i zagranicznym, wykładowca i autor wielu materiałów metodycznych  oraz Krzysztof Malczewski - zawodnik, założyciel Kaman Volley'a oraz Polskiej Siatkówki Masters i Amator, porozmawiali i postanowili spróbować znowu zagrać razem. Okazją będą do tego Orlen Mistrzostwa Polski Old Boyów które odbędą się w Kędzierzynie Koźlu w dniach 14-16.06.2019.

 

Z radością powiadamiamy że Maja Malczewska z drużyną Dargfil Tomaszów Mazowiecki, gdzie jest wypożyczona z Kaman Volley'a, awansowała do finału Mistrzostw Polski Kadetek wygrywając turniej półfinałowy w Dąbrowie Górniczej.

Jest to kolejny awans do finału rozgrywek młodzieżowych Dargfila z Mają w składzie. Niespełna dwa tygodnie wcześniej drużyna zapewniła sobie awans do finałów Mistrzostw Polski Juniorek.

 

Siatkówka łączy pokolenia, a Kaman Volley daje temu przykład.

 

 

Strony internetowe - odee.pl