FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

Sopot - nowa siedziba Kaman Volley'a

W grudniu 2017 Kaman Volley oficjalnie zmienił siedzibę z Kędzierzyna Koźla na Sopot.

 

Zmiana została podyktowana zmianą miejsca zamieszkania osób stale zarządzających stowarzyszeniem. Od 2004 roku oficjalnie zarejestrowane stowarzyszenie działało w Kędzierzynie Koźlu budując sekcje piłki siatkowej seniorów. W późniejszym okresie w Kędzierzynie szkoliliśmy młodzież w sekcjach kadetów i juniorów występując w rozgrywkach Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Z biegiem czasu powstała szkółka sportowa pod nazwą Kaman Kids gdzie stworzyliśmy sekcję naszych ukochanych pociech w wieku od lat 5 do 8 oraz 9-12 i powyżej 13 lat.  Efektem tego były starty w kategorii młodzik chłopców.

Wsród naszych wychowanków jest reprezentanka Polski Maja Malczewska, uczniowie SMS Spała Mateusz Florczyk i Dominika Zatorska. Wielu chłopców zostało przekazanych do MMKS-u Kędzierzyn Koźle gdzie kontynuują swoją siatkarską przygodę.

 

Wszystkim dziękujemy za wspaniałe chwile spędzone razem na treningach,meczach, obozach i turniejach. Mieliśmy w Kędzierzynie wspaniałe dzieciaki. W pamięci do dzisiaj mamy obozy sportowe, pełne pracy i wysiłku ale i zabawy, przyjemności i zadowolenia. Było super. Dziękujemy wszystkim rodzicom za współpracę.

 

Dziękujemy Urzędowi Miasta w Kędzierzynie Koźlu za wieloletnie wspieranie naszej działalności oraz Mosir-owi, dzięki któremu trenowaliśmy zawsze w wyśmienitych warunkach.

W naszych planach jest utworzenie sekcji szkolących dzieci i młodzież, na wzór tego co robiliśmy w Kędzierzynie. Mamy nadzieję że w sezonie 2018/2019 zaistnieje pierwsza drużyna w rozgrywkach młodzieżowych.

 

A stworzona w 2007 roku drużyna Kaman Volley Masters gra dalej i grać będzie, do końca świata i o jeden dzień dłużej.

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl