FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

SUPERPUCHAR POLSKI Z KAMAN VOLLEY

Kaman Volley od wielu lat jest prekursorem działań związanych z działaniem w siatkówce masters w szerokim zakresie. Czas na rozwój w sektorze siatkówki amatorskiej.

 

Od 2007 roku, począwszy od XII edycji, Kaman Volley Masters corocznie bierze udział w Mistrzostwach Polski Old Boyów organizowanych przez Polską Ligę Siatkówki. NIe jest to jakiś rekord, bo są drużyny które uczestniczą w tej imprezie od pierwszych edycji.

 

Z pewnością jednak działalność w siatkówce masters na poziomie międzynarodowym jest tym czego nikt nigdy nie robił i co Kaman Volley zapoczątkował od 2011 roku.  Wielokrotnie do tej pory Kaman Volley odwiedził wiele państw biorąc udział w 76 prestiżowych wydarzeniach sportowych w Polsce jak i w krajach takich jak: Mołdawia, Ukraina, Litwa, Łotwa, Grecja, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Francja i Włochy.

 

I pozytywne w tym jest to, że Kaman Volley znalazł wielu naśladowców którzy podążają podobną drogą biorąc udział w wielu turniejach również za granicą, bądź organizują turnieje korzystając z doświadczeń, kontaktów i przetartych szlaków Kamana.

 

Od XII edycji Kaman WorldVolley Masters & Amateur Championship Andrychów 2022 powstał męski Kaman Volley w amatorskim wydaniu, który wygrał już swój pierwszy prestiżowy turniej. Kolejnym udziałem w amatorce o poważne trofea będzie Superpuchar Polski Masters i Amator Płońsk 10-11.12.2022

 

W Płońsku zagra Kaman Volley Masters w kategorii +50 oraz Kaman Volley w kategorii amator.

 

Kaman Volley potwierdza że pasja nigdy się nie kończy.

 

Strony internetowe - odee.pl