FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

Turniej mixtów w Rabce - próba zaliczona

 

W dniach 03-05.01.2020 Kaman Volley rozpoczął nowy rozdział w swojej działalności. 

 

Teraz juz nie tylko Masters w wersji męskiej i żeńskiej ale również Kaman Volley w turnieju drużyn mieszanych w wersji złozonej z mastersów i amatorów.

 

Poszerzamy zakres działania, rozwijamy i kompletujemy drużynę amatorów na potrzeby turniejów okolicznościowych oraz przede wszystkim w celu udziału w oficjalnych Mistrzostwach Polski Amatorów w Piłce Siatkowej Kobiet i Meżczyzn, w Pucharze Polski Amatorów oraz, jeśli wyniki na to pozwolą, w Superpucharze Polski Amatorów organizowanych przez Polską Siatkówkę Masters i Amator.

 

Turniej Podhalański drużyn mieszanych organizowany przez stowarzyszenie Volley Rabka był ciekawą lekcją siatkówki w tym wydaniu, szczególnie dla naszych zawodników Masters, którzy pierwszy raz w życiu uczestniczyli w tego rodzaju zawodach.

 

Mieszanka młodości z "doświadczeniem", wystarczyła na rozegranie pięciu meczy i postawieniu się zdecydowanie młodszym przeciwnikom. Ciekawe doświadczenie. W przyszłości ..... stworzymy młodszy zespół.

 

Kaman Volley zagrał w składzie: Alicja Mroczko-Klecan, Albert Semeniuk, Agatka Wilk, Michał Stogniew, Piotr Stogniew, Mariusz Mierzejewski, Magdalena Bogucka, Wojtek Szczurowski, Krzysztof Malczewski.

 

 

Strony internetowe - odee.pl