FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

VOLLEY BAJKA PARTNEREM WORLDVOLLEY MASTERS PUCK 2019

Volley Bajka - Grzegorz Szewczyk został partnerem World Masters Volleyball Championship Puck 2019, mistrzostw które odbędą się w dniach 10-15.09.2019 w Polsce w miejscowości Puck.

 

Volley Bajka to muzeum siatkówki znajdujące się w Warszawie na Ursynowie, jedyne nam znane na świecie miejsce o takich zbiorach polskiej i światowej historii piłki siatkowej. Zbiory wielkiego pasjonata, kolekcjonera, działacza i milośnika tego sportu, przesympatycznego Grzegorza Szewczyka po prostu oszałamiają, zapierają dech w piersi i budzą podziw.

 

Polecamy wizytę w siatkarskiej krainie fantazji i sportowego kunsztu, gdzie w fantastycznej, unikatowej atmosferze można podziwiać świat Volley Bajki.

 

W przestronnym pomieszczeniu Volley Bajki znajduje się kolekcja trofeów i pamiątek, która nie ma sobie równych na całym świecie.

 

Mistrzostwa Świata Masters Puck 2019 odbędą się w kategoriach kobiet +35,+40 i +45 oraz mężczyzn +40, +45, +50 i +55.  Rejestracji można dokonać poprzez stronę https://competit.pl/w/4367/ do dnia 25.08.2019.

 

WorldVolley Masters Puck 2019 jest organizowany przy współpracy i wsparciu Urzędu Miasta Puck, Powiat Pucki, Polska Liga Siatkówki, Polski Związek Piłki Siatkowej, Kaman Volley, Kaman, Volley Bajka oraz Vieira Cafe. 

 

 www.volleybajka.pl   PASSION NEVER ENDS

Strony internetowe - odee.pl