Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSLogo PLSYouTubeFaceBook

Aktualności

W 2018 już nie zagramy

Rok 2018 był dla nas jak zwykle pracowity.

 

W ostatnich latach normą jest udział w dziewięciu prestiżowych turniejach w roku, tak było też w 2018.

 

W tym roku zagraliśmy w najważniejszych turniejach w 2018 roku w kraju, na Mistrzostwach Europy Masters w Ostrołęce oraz na Mistrzostwach Polski Oldboyów w Kędzierzynie Koźlu oraz w siedmiu poza granicami Polski.

 

Było miło nam gościć w Wilnie na Litwie, we Lwowie na Ukrainie, w Daugavpils na Łotwie, w Warnie w Bułgarii, w Ostrawie w Czechach, ponownie na Ukrainie w Chmielnickim oraz w Kownie na Litwie.

 

Z wielką przykrością musieliśmy w listopadzie odmówić udziału w prestiżowym turnieju w Kłajpedzie na Litwie, gdzie klub Viesulas corocznie organizuje zawody na wysokim poziomie pod każdym względem.

 

Niestety nie uda nam sie również skorzystać z grudniowego zaproszenia na Ukrainę do Poltavy, gdzie organizowany jest bardzo duży turniej międzynarodowy z wielką historią, wysokim poziomem i udziałem ponad 50 drużyn corocznie.

 

Dziękujemy wszystkim organizatorom którzy nas zaprosili i ugościli w swoich progach w 2018 roku, dziękujemy również za zaproszenia z innych klubów, miejscowości i państw, przepraszając za swoją nieobecność. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl