FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

W Varnie Srebro

W Varnie zdobywamy srebrny medal Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Weteranów o puchart klubu VK "Czarne Morze".

W dniach 22-27.05.2018 Kaman Volley przebywał w Bułgarii. Na zaproszenie przyjaciół z Varny uczestniczyliśmy w drugiej edycji turnieju o Puchar Morza Czarnego.

Przegrywając z gospodarzem turnieju, z zespołem "Czarne Morze" w stosunku 2-1 i 15-14 w trzecim secie, oddaliśmy zwycięstwo w turnieju dobrym znajomym z Rumunii. Z kolegami z Tri Colour Ploestri wygraliśmy w turnieju 2-1, co nie było łatwe, jednakże różnicą jednego seta okazaliśmy się drugim zespołem turnieju.

Nie pomogły wygrane z Litwą i kolejnym zespołem z Bułgarii po 2-0. W ogólnej klasyfikacji zajmujemy drugie miejsce.

Kaman Volley zagral w składzie:

Krzysztof Malczewski-trener, Tomasz Ptak, Adam Galiński, Marek Kucharski, Tomasz Kamuda, Bartek Baran, Sławomir Ślusarczyk.

Już lada moment XXIII Orlen Mistrzostwa Polski Old Boyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego, które odbędą się w dniach 15-17.06.2018 w Kędzierzynie Koźlu. Kaman Volley będzie rywalizował o medale w trzech kategoriach wiekowych +40, +45 oraz w +50.

Dużo grania, walki, emocji i miejmy nadzieje mnóstwo radości z uzyskanych wyników sportowych.