FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

XIII KAMAN CUP GRAMY W MALBORKU

Już 14.09 w Malborku pojawią się goście uczestnicy XIII edycji Kaman Cup z kraju i z zagranicy by w dniach 15-16.09. w hali sportowej ZSP NR 1 w Malborku rywalizować o zwycięstwa w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

Dzięki współpracy z Burmistrzem Miasta Malbork Panem Markiem Charzewskim, Urzędem Miasta, Dyrektor ZSP Nr 1 Pani Elżbiecie Sumowskiej skorzystamy z obiektu hali sportowej przy ulicy Wybickiego w Malborku oraz z hali SP nr 3 dzięki współpracy z Panią Dyrektor Beatą Kacprowicz.

 

Rywalizacja będzie odbywać się w 8 kategoriach wiekowych w piłce siatkowej kobiet +20, +35 oraz +43 i mężczyzn +20, +40, +48, +55 oraz +60. Uczestnikami turnieju są byli profesjonalni zawodnicy i zawodniczki oraz amatorzy.

 

Rejestracja do wydarzenia kończy się 06.09.2023 o północy https://competit.pl/w/1290/ a proces rejestracji rozpoczęło na chwilę obecną 40 drużyn z kraju i zagranicy.

 

Wstęp dla kibiców jest wolny a mecze rozpoczynać się będą 15-16.09 od godz.10.00.

 

Partner Tytularny: Kaman Original

Wydarzenie odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Malbork Pan Marek Charzewski, Starosta Powiatu Malborskiego Pana Mirosław Czapla, Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Mieczysław Struk, Polski Związek Piłki Siatkowej, Polska Liga Siatkówki.

Partnerami XIII Kaman WorldVolley są: Miasto Malbork, Starostwo Powiatowe, Pomorskie, Samorząd Województwa Pomorskiego, Kaman Original, Jurajska, Vieira Cafe, L&B Studio, Dedal, Bistro na Fali.

Strony internetowe - odee.pl