FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

XIII KAMAN CUP MALBORK 2023 - NOWY TEAM W M20

 

KAMAN WorldVolley Malbork 2023 gościł kilka nowych ekip które debiutowały w walce o zwycięstwo w XIII-stej już edycji tego wydarzenia. 

 

Od 2022 roku podjęliśmy decyzję o uczestnictwie w turnieju zawodników i zawodniczek w kategorii M20, która ma na celu integrować środowisko siatkarskich amatorów i mastersów bez względu na wiek i przeszłość w profesjonalnej siatkówce. 

 

Tytułu zwycięzcy z 2022 nie obronił Kaman Volley, faworyzowany Ił Capital poza podium, Balviten nie schodzi z pudła a zwycięstwo przypadło debiutantowi w tej imprezie.

 

Triumfatorem XIII Kaman WorldVolley Masters & Amateur Championship Malbork 2023 w kategorii M20 została drużyna PATERA GDAŃSK w składzie:

Wojciech Małecki, Arkadiusz Kowalczyk, Dawid Glaner, Daniel Godlewski, Marek Rogiński, Mateusz Behrendt, Igor Ciemachowski, Aleksander Tobolewski, Marcin Jędrzejczyk, Piotr Pepliński, Wojciech Małecki, Konrad Przekadziński.

Team Patera Gdańsk wygrał wszystkie mecze w tym dwa w tie-break z Balvitenem oraz Zenitem Giżycko gdzie trzeci set skończył się wynikiem 16-14.

Srebro dla Balvitena a brąz zdobywa Kaman Volley.

Poza podium Zenit Giżycko, Ił Capital oraz KS Team Stare Miasto.

MVP kategorii M20 WOJCIECH MAŁECKI

 

Na uwagę zasługuje walka jaką stoczył Zenit z Balvitenem gdzie wygrana w dwóch setach 32-30 i 26-24 ale przegrana z Ił Capitalem 2-0 w stosunku 27-25 i 25-23 nie wystarczyła na podium dla giżyckich walczaków.

 

Brawo za wysoki poziom rywalizacji sportowej. 

Gratulacje dla wszystkich.

Pasja nigdy się nie kończy.

Strony internetowe - odee.pl