FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

XIII KAMAN WORLDVOLLEY MALBORK 2023 - POKAZAŁY KLASĘ

 

XIII Kaman WorldVolley Masters & Amateur Championship Malbork 2023 w wydaniu przemiłych Pań.

 

Żaden Kaman Cup nie odbyłby się bez udziału drużyn w kategorii kobiet, które uświetniają swoją obecnością każdą z kolejnych edycji. 

 

 

 

Podczas XIII Kaman Cup Malbork 2023 wszelkie kategorie zdominowały dwie drużyny Reprezentacji Niemiec które gościliśmy pierwszy raz, tracąc w rozegranych ośmiu meczach tylko jednego seta. Drużyna występująca w kategorii W35 pokonała bez straty seta wszystkie zespoły w połączonej kategorii M20/M35. Team M43 ze stratą seta w czterech meczach wygrał swoją kategorię.

 

Kategorię W35 wygrała ekipa Germany - Reprezentacja Niemiec w składzie: 

Katrin Königer, Mike Luner - trener, Christina Benecke, Renate Riek-Bauer, Mercedes Zach, Stephanie Utz, Johanna Thewes, Corina Ssuschke-Voigt, Martina Stoof, Carola Schaefermeyer, Claudia Mürle, Susanne Maier, Kateryna Ligacheva, Kerstin Köster, Alina Gottlebe-Fröhlich,  Natalie Dier, Kristina Bognar.

Srebro dla naszych Lejdis Bydgoszcz. 

MVP kategorii CORINA SSUSCHKE-VOIGT.

 

Zwycięzca kategorii W43 dla Germany - Reprezentacja Niemiec w składzie:

Günther Schultz - menadżer drużyn, Gudrun Adler- Güsmar, Bettina Rollersbroich, Michael Wernitz, Monika Ziegler, Sabine Suck, Susanne Smoes-Gieseking, Britta Schümann, Margrit Sachs, Aline Mittler, Janine Klinke Schroth, Jane Kleemann, Renate Kern, Bettina Höschele, Susanne Hemmann,  Sandra Gransberger, Klaudia Blanz, Tatjana Gerber.

Srebro zdobywa Laima z Litwy a brązowy medal dla Zmieszane Gdańsk.

MVP kategorii W43 KLAUDIA BLANZ.

 

W kategorii W20 złoto zdobyła drużyna Positive Volley Opole:

Beata Grzechnik, Dominika Żulińska, Natalia Gibała, Daria Sałamon, Grażyna Soroka, Julia Grabowska, Małgorzata Hajduk-Melnarowicz,  Aleksandra Buchta, Katarzyna Warchoł.

srebro dla AZS UWM Olsztyn a brąz przypada dla ZND Hybrydy Poznań.

MVP kategorii W20 SOROKA GRAŻYNA.

 

Niespotykanie w kategoriach masters przygotowana i zorganizowana ekipa z Niemiec może być przykładem dla innych ekip, również męskich. Począwszy od procedur rejestracyjnych i organizacyjnych po sportowe które są zwieńczeniem wszelkich działań.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszystkie inne żeńskie ekipy z kraju i zagranicy dołożą wszelkich starań by postawić się ekipom z Niemiec, które od meczów w Malborku zawsze będą faworytkami do złota w każdym turnieju. 

  

Dziękujemy za udział i gratulujemy.

PASSION NEVER ENDS

Strony internetowe - odee.pl