FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Aktualności

ZŁOTO NA ŁOTWIE - Daugavpils 2015

W dniach 24-25.04.2015 drużyna Kaman Volley Masters uczestniczyła w VII F. Vilcana Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Weteranów w miejscowości Daugavpils na Łotwie. W hali Olimpijskiego Centrum w turnieju uczestniczyły drużyny z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Bułgarii, Czech, Białorusi, Rosji i Polski. W turnieju łącznie uczestniczyło 30 zespołów męskich i żeńskich.

Kaman Volley w meczach grupowych pokonał zespoły z Omega Lwów Ukraina, gospodarza Daugavpils Łotwa, oraz zespoły z Białorusi Almaz I Feniks z Mińska. Zajęcie pierwszego miejsca w grupie pozwoliło na udział w ścisłym finale ze zwycięzcą grupy drugiej którym okazała się rosyjska drużyna z Sankt Petersburga która pokonała w swojej grupie wszystkie zespoły i pewnie ją wygrała. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a Kaman Volley w finale pokonał Rosję 2-0 w setach 25-20,25- 20 i zdobył złoty medal VII edycji prestiżowego międzynarodowego turnieju pilki siatkowej weteranów na Łotwie.