FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

W oczekiwaniu na dobre wiadomości

Początek roku nie jest optymistyczny dla sportu amatorskiego. Sport to zdrowie........ tak mówiło się kiedyś.

 

Niestety ze względu na obostrzenia ulegnie zmianie termin planowanego na marzec 2021 turnieju o Puchar Polski Amatorów. Będziemy informować na bieżąco o planowanych kolejnych terminach i lokalizacjach mistrzowskich turniejów amatorów i mastersów w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn.

 

Z nadzieją na lepsze jutro przymierzamy się do kolejnych terminów na kwiecień - Puchar Polski Amatorów, maj - Mistrzostwa Polski Amatorów, czerwiec - Jurajski Volley Piknik , sierpień - Mistrzostwa Świata Masters oraz październik - Superpuchar Polski Amatorów 2021. 

 

Z informacji które mogą być ważne dla wszystkich miłośników siatkówki informujemy, że do udziału w turniejach amatorskich dopuszczone zostaną drużyny lig IV i niższych ( według regulaminu PZPS nie uważane jako pretendujące do gry w rozgrywkach centralnych II ligi ).

 

Oznacza to, że liga w której rozgrywki nie są premiowane awansem do II ligi są ligami IV i niższymi a liga z możliwością awansu do II jest uznawana za ligę III.

 

Reasumując, do udziału w mistrzowskich turniejach Polskiej Siatkówki Masters i Amator, wspieranych przez Kaman Volley, uprawnieni są amatorzy bez ważnej licencji na bieżący sezon, zawodnicy i zawodniczki zgłoszone do rozgrywek wojewódzkich WZPS w ligach IV i niższych oraz zawodniczki powyżej 30 roku życia oraz zawodnicy powyżej 35 lat którzy nie podlegają weryfikacji.

 

Więcej informacji wkrótce ..... już tylko pozytywnych.

Strony internetowe - odee.pl