FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Bajka

Aktualności

X KAMAN CUP 2020 ZA NAMI

W dniach 18-20.12.2020 w Warszawie odbył się X Kaman Cup - Masters Volleyball Festival 2020.

 

W ramach warszawskiego festiwalu drużyny walczyły o Superpuchar Polski Amatorów w kategoriach kobiet i meżczyzn.

 

Do rywalizacji przystąpiło 25 drużyn z całej Polski a międzynarodowym akcentem była obecność zawodniczek z białoruskim oraz ukraińskim paszportem.

 

W turnieju wystąpiły zespoły reprezentujące Gdańsk, Gdynie, Kamieniec, Kraków, Malbork, Kędzierzyn Koźle, Warszawę, Grajewo, Tarnobrzeg, Częstochowę, Mysiadło, Poznań, Łódź, Sierakowice, Bydgoszcz, Myślenice, Koło, Białystok, Zawidz, Golczewo a w drużynach występowali zawodnicy i zawodniczki z wielu innych miast z całej Polski.

 

Drużyny grały na dwóch halach Ursynowskiego Centrum Sport i Rekreacji a rywalizacja odbywała się na bardzo wysokim sportowym poziomie za co wszystkim uczestnikom gratulujemy.

 

X Kaman Cup - Festiwal Siatkówki Warszawa 2020 odbył się we współpracy z Urzędem Miasta Warszawa i pod Patronatem Prezydenta Miasta stołecznego Warszawa, pod Patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego. 

Wydarzenie objęli patronatem również Polski Związek Piłki Siatkowej, Polska Liga Siatkówki oraz Muzeum Sportu i Turystyki. 

Partnerami byli: Mazowsze, PZPS, PLS, Jurajska, Vieira Cafe, Volley Bajka, XL, Balviten, Kaman Volley oraz Eko Harpoon.

 

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz wszystkim zawodniczkom i zawodnikom za udział i stworzenie niesamowitej sportowej atmosfery.

 

Pasja nigdy się nie kończy.

Strony internetowe - odee.pl