FaceBookYouTube
Logo PZPSLogo PSLogo PLSLogo Vieira Cafe

Kaman Cup

I Kaman Family Cup 2014 za nami

Projekt realizowany przy wsparciu finansowemu Gminy Kędzierzyn Koźle.

 

Wyniki:

  • Kategoria dzieci 5-8 z rodziną:

Kamil Szpak z Tatą i Siostrą, Kaja Malczewska z Bratem i Siostrą, Maja Florczyk z Mamą i Bratem, Vanessa Uliasz z Mamą i Bratem, Mikołaj Syty z Tatą i Siostrą, Jakub Szymański z Tatą i Mamą - wszyscy są ZWYCIĘZCAMI !!!

 

  • Kategoria 9-12 z rodziną -

I miejsce Dawid Kuciapski z Tatą i Bartek Ptak, II miejsce Kacper Durkacz z Tatą i Bratem, III miejsce Dawid Jaszkiewicz z Bratem oraz Julka Brzozowska z Tatą i Kuzynką, Adam Ostrowski z Dziadkiem, Patryk Uliasz z Mamą.

 

  • Kategoria 13+ z rodziną :

I miejsce Maja Malczewska z Bratem, II miejsce Patryk Koneczny z Bratem i Bartek Gilewicz, III miejsce Marceli Miksiewicz z Tatą oraz Mateusz Florczyk z Mamą i Kacper Wtykło z Mamą.

 

  • W grupach łączonych zawodników z sekcji Młodzik Kaman Volley:

I miejsce Michał Radko/Artur Zmarzły, II miejsce Dawid Bukała/olek Wojtaszek, III miejsce Adam Piotrowski/Daniel Grędzki oraz Łukasz Utnik/Adam Jaśniak.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich rodzinom za udział i za przybycie. Spędziliśmy wspólnie czas bardzo miło rodzinnie i sportowo. Dziękujemy Piotrkowi Szpakowi byłemu zawodnikowi Chemika Kędzierzyn oraz jego córce Paulinie Szpak aktualnej Mistrzyni Norwegii z drużyny Stod Volley Elite za gościnny występ w turnieju.

Strony internetowe - odee.pl