Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSYouTubeFaceBook

Kaman Cup

8Kaman Cup Ostrołęka 2018 - MISTRZOSTWA EUROPY MASTERS

8KAMAN CUP OSTROŁĘKA  05-09.09.2018 MISTRZOSTWA EUROPY MASTERS
w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn.   
    

              

           

Dziękujemy miastu Ostrołęka i Panu Prezydentowi Januszowi Kotowskiemu za wsparcie, dzięki czemu odbyły się historyczne pierwsze Mistrzostwa Europy Masters w piłce siatkowej na taką skalę.

Dziękujemy za wielkie zaangażowanie w organizację turnieju radnemu Panu Edwardowi Góreckiemu oraz

Janowi Rzewnickiemu.

W turnieju udział wzięły 42 drużyny z 11 państw:

Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Bułgaria , Włochy i Polska.

 

Dziękujemy również firmom :

Berater, Opoltrans, Targor Truck, KBS Myszyniec, Sęk Pol, Sezam Baranowo,

Eko Energetyka, Piątnica, Sygma, Pure Home.

 

Tomasz Wójtowicz Ambasadorem Eurovolley Masters 2018  -   http://www.kamanvolley.pl/tomasz-wojtowicz-ambasadorem-eurovolley-masters-2018,468,pl.html

Patronat Honorowy PZPS na European Masters Championship Ostrołęka 2018 -  https://www.pzps.pl/pl/aktualnosci/15155-mistrzostwa-europy-masters-w-ostrolece-pod-patronatem-pzps

Patronat PLPS na Mistrzostwa Europy Masters 2018http://www.kamanvolley.pl/patronat-plps-na-eurovolley-masters-ostroleka-2018,470,pl.html

 

Wyniki końcowe:

Kobiety +35

1. Polytechnika Plus Lwów Ukraina - Mistrzynie Europy Masters

2. For Fun Polska

3. NoNii Estonia

4. Botev Vratza Bułgaria

5. Polotsk Białoruś

6. Carpe Diem Łotwa

7. Kaunas Litwa

8. PyrysBud Ladies Ostrołęka Polska

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Iana Savochkina - Polytechnika Plus Ukraina

Atak - Daria Vaniuk - Polytechnika Plus Ukraina

Serwis - Evely Karvak - NoNii Estonia

Blok - Natalia Ihnatusha - Polytechnika Plus Ukraina

Rozgrywający - Anna Pustelnik - For Fun Polska

Libero - Michalina Tokarska - For Fun Polska

 

Kobiety +40

1. SK Zaporizhzhya Ukraina - Mistrzynie Europy Masters

2. Damu Clubs Daugavpils Łotwa

3. Chmielniczanka Chmielnicki Ukraina

4. Kingisepp Rosja

5. Laima Wilno Litwa.

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Sandra Breiksa - Daugavpils Łotwa

Atak - Yuliya Buyeva - SK Ukraina

Serwis - Yulia Oztire - Chmielniczanka Ukraina

Blok - Yuliya Yakusheva - SK Ukraina

Rozgrywający - Jevgenija Dedele - Daugavpils Łotwa

Libero - Vilma Bruziene - Laima Litwa

 

Mężczyźni +40

1. Motor Mińsk Białoruś - Mistrzowie Europy Masters

2. Espadon Szczecin Polska

3. Kaman Volley Polska

4. PyrysBud Ostrołęka Polska

5. Tricolorul LMV Ploiesti Rumunia

6. Volley Club Warszawa Polska

7. Eldorado Chernivtsci Ukraina

8. VitaMeda Litwa

9. Valmiera Łotwa

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Dzmitry Likharad - Motor Mińsk

Atak - Krzysztof Janczak - Espadon Szczecin

Serwis - Aleksandr Smirnov - Motor Mińsk

Blok - Jakub Markiewicz - Espadon Szczecin

Rozgrywający - Andrzej Stelmach - Kaman Volley

Libero - Oleg Shilei - Motor Mińsk

 

Mężczyźni +45

1. KAMAN VOLLEY POLSKA - MISTRZ EUROPY MASTERS

2. VC Phoenix Mińsk Białoruś

3. Kuro Aparatura Litwa

4. FCG Ryga Łotwa

5. Daugavpils Łotwa

6. Italian Volley Masters Włochy

7. Dinamo Tiraspol Mołdawia

8. Stimul Brześć Białoruś

9. Czarne Morze Varna Bułgaria.

 

Nagrody indywidualne:

MVP - TOMASZ PALUCH - Kaman Volley Polska 

Atak: Andrei Balaban - Feniks Mińsk Białoruś

Blok - Salata Uladzimir - Feniks Mińsk Białoruś

Serwis - Valdas Krivelis - Kuro Aparatura Litwa

Rozgrywający - Goryczka Grzegorz - Kaman Volley Polska

Libero - Dariusz Popiwczak - Kaman Volley Polska.

 

Mężczyźni +50

1. OMEGA LWÓW UKRAINA - MISTRZ EUROPY

2. Kaman Volley Polska

3. Ryga Masters Łotwa

4. Syabri Mińsk Białoruś

5. Marijampole Litwa

6. Masters Wrocław Polska

7. Intermarine Gdynia - Kamieniec Polska.

 

Nagrody indywidualne:

MVP - RAIMONDS VILDE - Riga Masters ( srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 roku )

Atak - Andriej Posikira - Omega

Blok - Oleg Shevchuk - Kaman Volley

Libero - Alekrandr Murachev  - Omega

Serwis - Tomasz Ptak - Kaman Volley

Rozgrywający - Sergiej Sinnicki - Omega

 

Mężczyźni +55

1. Syabri Mińsk Białoruś - Mistrz Europy Masters

2. Energa Ostrołęka Polska

3. Tornado Koszalin Polska

4. Madona Łotwa

5. Kielce Polska.

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

MVP - Sergejs Ivanickij - Syabri

Atak - Bogusław Stanczewski - Tornado

Serwis - Wiesław Idzikowski - Energa

Blok - Siarhei Radnionak - Syabri

Rozgrywający - Arkadijs Strods - Madona

Libero - Dzintars Grejs - Madona

 

 

 

Strony internetowe - odee.pl