Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSYouTubeFaceBook

Kaman Cup

VI Kaman Cup Giżycko 2017 - Passion Never Ends

VI Kaman Cup Giżycko 2017 - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Meżczyzn, był kolejnym wielkim wyzwaniem organizacyjnym i sportowym. Wybór padł na Giżycko i współpracę ze Stowarzyszeniem Sportowym Masuria Volley jako współorganizatorem imprezy, które reprezentował Karol Zelisko.

VI edycji Kaman Cup, jej organizacji oraz realizacji nie byłoby bez wsparcia Paweł Rosak, Adam Litner, Adam Galiński oraz Zbyszek Obrębski, którzy są zawodnikami naszej drużyny. Wielkie, wielkie dzięki za pomoc i wsparcie.

 PYRYSBUD z Ostrołęki i wsparcie udzielone przez tą firmę pozwala już po raz drugi podnieść standard oraz prestiż turnieju na bardzo wysoki poziom organizacyjny.

Dziękujmy firmie AkzoNobel Car Refinishes Polska, Pepsi-Cola General Bottlers Poland,Fanex Trade, ZUOK Spytkowo, Capital Service oraz PPH Kostrzewa za wsparcie turnieju.

 

 

Dziękujemy za współpracę Urzędowi Miasta Giżycko, Urzędowi Gminy Giżycko, GOKiR Wilkasy oraz Starostwie Powiatu Giżyckiego.

Dziękujemy COS OPO za współpracę oraz firmie Biłas i Synowie za fantastyczny bankiet i firmie Viva System za oprawę i efekty specjalne. 

         

 

Klasyfikacja końcowa:

KOBIETY +35:

1. POLITECHNIKA LWÓW UKRAINA - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. international Kaman

3. Damu Klubs Daugavpils Łotwa

4. Spontan Dream Team Polska, 5. Białorusoczka Białoruś, 6. Mazuria Volley Giżycko Polska, 7.Viesulas Kłajpeda Litwa.

Nagrody indywidualne: MVP - TANYA SHECHKOVA (Inter Kaman), rozgrywająca-Yana Savochkina (Politechnika), atakująca-Natalia Ihnatusha ( Politechnika), przyjmująca-Natalia Nikonenok ( Inter Kaman), broniąca-Natalia Pumpina (DGVP)

 

KOBIETY +40:

1. DAMU KLUBS DAUGAVPILS ŁOTWA - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. Carpe Diem Łotwa

3. Laima Wilno Litwa

4. Yamburg Rosja, 5. Vitebskenergo Białoruś, 6. Jelgawa Łotwa.

Nagrody Indywidualne: MVP - SANDRA BREIKSA (DGVP), rozgrywająca-Sana Catlaksa (CarpeDiem), atakująca-Svietlana Ihnatiuk, przyjmująca-Sigita Scajeviene (Laima), broniąca-Jelena Ceplite (DGVP).

 

Mężczyźni +40:

1. Eldorado Chernivtsi Ukraina - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. Kaman Volley Polska

3. Piaski Malbork Polska

4. Kuro Aparatura Litwa, 5. Valmiera Łotwa, 6. Motor Mińsk Białoruś, 7. PyrysBud Ostrołeka Polska, 8. Intermarine Gdańsk Polska, 9. Masuria Volley Gizycko Polska.

Nagrody indywidualne: MVP - VALENTIN PEREU (Eldorado), rozgrywający-M. Walentynowicz (Piaski), atakujący-Robert Szczerbaniuk (Kaman), przyjmujący-Dariusz Popiwczak (Kaman), broniący-Yvgen Charnosh (Eldorado).

 

Mężczyźni +45:

1. FCG Ryga Łotwa - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. Phoenix Mińsk Białoruś

3. Kaman Volley Polska

4. Dinamo Tiraspol Moldawia, 5.Daugavpils Łotwa

Nagrody indywidualne: MVP-URYI KISHKURNA (Phoenix), rozgrywający-Janis Bezzins (FCG), atakujący-Aleg Yakush (Phoenix), przyjmujący-Andris Gudins (FCG), broniący-Adam Litner (Kaman).

 

Mężczyźni +50:

1. Marito Kowno Litwa - Międzynarodowy Mistrz Polski

2. Syabri Mińsk Białoruś

3. Kometa Białoruś

4. Ryga Masters Łotwa, 5. Ruse Volley Bułgaria, 6. Madona Łotwa, 7. Intermarine Masters Gdynia-Kamieniec Polska.

Nagrody indywidualne: MVP-ARUNAS POVIALAITIS (Marito), rozgrywający-Anatoliy Kulinka (Syabri), atakujący-Aliaksandr Harbunou (Syabri), przyjmujący-Vasili Runiec (Kometa), broniący-Romanas Asmys (Marito).

Strony internetowe - odee.pl