Logo PZPSPatronat honorowyLogo PSYouTubeFaceBook

Kaman Cup

V Kaman Cup Ostrołęka 2016 - Pasja nigdy się nie kończy

 

 

Za nami V Kaman Cup Ostrołęka 2016 który w dniach 29.09-02.10.2016 był sukcesem zwycięzców, medalistów, uczestników i organizatorów czyli ....Krzysztofa Malczewskiego i Zbyszka Obrębskiego z Kaman Volley'a, Miasta Ostrołęka wraz z radnymi Janem Rzewnickim i Grzegorzem Milewskim. Wielkie podziękowania dla zaangażowanych sponsorów, mediów i wolontariuszy.

 

33 drużyny z 9 krajów, ponad trzystu zawodników i zawodniczek, 5 kategorii wiekowych, 65 meczów w dwa dni na czterech boiskach !!! Litwa, Łotwa, Rosja, Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Bułgaria, Rumunia i Polska - drużyny z tych państw walczyły o tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn.

 

 

Klasyfikacja końcowa i nagrody indywidualne:

 

  • Kategoria +35 kobiety:

MISTRZ POLSKI - Damu Klubs Daugavpils Lotwa

2. Chmielniczanka Chmielnicki Ukraina

3. Preili Łotwa

4. Białorusoczka Mińsk Białoruś

5. Omega Lwów Ukraina

6. Nike Ostrołeka ( poza kwalifikacją )

 

MVP - Tanya Shechkova Ukraina

Rozgrywająca - Yana Elkina Ukraina

Atakująca - Olga Marczuk Białoruś

Broniąca - Sandra Breiksa Łotwa

Odbierająca - Liga Lejna Łotwa

 

  • Kategoria +40 kobiety:

MISTRZ POLSKI - Sixta+ Kowno Litwa

2. MFV Moskwa Rosja

3. Laima Wilno Litwa

4. Viesulas Kłajpeda Litwa

5. Kupiskis Pagardai Litwa

6. Yamburg Rosja

 

MVP - Natalia Nikonenok Rosja

Rozgrywająca - Jovita Andreikeviciene Litwa

Atakująca - Audrone Jakupkiene Litwa

Broniąca - Irina Ushkova Rosja

Odbierająca - Gitana Bukauskiene Litwa

 

  • Kategoria +40 mężczyźni:

MISTRZ POLSKI - PyrysBud Ostrołęka Polska

2. Kaman Volley Polska

3. Kuro Aparatura Wilno Litwa

4. Intermarine Gdańsk Polska

5. Tri Colorul Ploesti Rumunia

6. Dinamo Tiraspol Mołdawia

7. Madona Łotwa

8. Sankt Petersburg Rosja

9. czarne Morze Varna Bułgaria

10. Radomir Bułgaria

 

MVP - Dariusz Werpachowski Polska

Rozgrywający - Grzegorz Goryczka Polska

Atakujący - Andrzej Kubeł Polska

Broniący - Jarosław Niedziecki Polska

Odbierający - Sanja Kuleshov Litwa

 

  • Kategoria +45 mężczyźni:

MISTRZ POLSKI - Omega Lwów Ukraina

2. Kaman Volley Polska

3. Feniks Mińsk Białoruś

4. Kupiskis Pagardai Litwa

5. Preili Łotwa

 

MVP - Zbigniew Obrębski Polska

Rozgrywający - Jurij Kishkurno Ukraina

Atakujący - Oleh Gavaleshko Ukraina

Broniący - Adam Litner Polska

Odbierający - Viktor Iwanych Ukraina

 

  • Kategoria +50 mężczyźni:

MISTRZ POLSKI - Almaz Białoruś

2. Syabri Mińsk Białoruś

3. Basten Kamieniec Ks Stal Grudziądz Polska

4. Masters Ryga Łotwa

5. Elektrownia Ostrołęka Polska

6. Uszczelka Kielce Polska

 

MVP - Aleksandr Faliy Białoruś

Rozgrywający - Vladimir Mierzoev Bialoruś

Atakujący - Alyaksandr Garbunou Białoruś

Broniący - Wiesław Idzikowski Polska

Odbierający - Mikalai Krupich Białoruś

 

Więcej informacji znajdziesz na:

www.youtube.com

www.sport.moja-ostroleka.pl

Zdjęcia w zakładce galeria.

 

Strony internetowe - odee.pl